Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 9064
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Świetny start naszych fighterów we Wrocławiu

Środa, 29 listopada 2017, 17:39
Aktualizacja: 17:40
Autor: MDvR
Wrocław: Świetny start naszych fighterów we Wrocławiu
Fot. użyczone
Podopieczni Jeleniogórskiego Klubu Oyama w ilości 31 osób walczyli w konkurencjach kata i kumite w rozegranym 27 listopada we Wrocławiu Otwartym Pucharze Makroregionu Zachodniego Oyama PFK.

Dla części naszych klubowiczów było to pierwsze lub drugie doświadczenie na zawodach, pozostała grupa to "stali" bywalcy na podium. Zdobyliśmy łącznie 10 pucharów. Natalia Grześ - złoto w kumite i srebro w kata. Kacper Omelko, Alan Suchecki sięgnęli po złoto w kumite, a Przemek Sałam, Dawid Zierałka, Mizera Dawid i Julia Zawadziłło po brąz w kumite. Hania Jeremenko zdobyła złoto w kata, a Hania Grześ srebro. Czwarte miejsca wywalczyli m.in. Mikołaj Bilski, Antek Jeremenko, Rafał Leonarski i Kuba Badko. Pozostali nasi klubowicze mimo dobrej postawy ulegli w eliminacjach. W zawodach wystartowało blisko 350 zawodników z wielu klubów Oyama oraz Kyokushin. Opiekunami naszych zawodników byli sensei Andrzej Burkiewicz (1 dan), Maciej Giziński (2 dan), Łukasz Grześ (1 kyu) i Michał Popczyński (1 dan). Sędzią Głównym zawodów był shihan Rafał Majda.

Miesiąc wcześniej - 28 października podczas Otwartego Pucharu Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w Kumite w Lublinie nasi podopieczni zdobyli cztery złote medale: Natalia Grześ, Dawid Zierałka, Mikołaj Chorążyczewski i Kacper Omelko. Każdy stoczył po 2 lub 3 walki pokazując dobre wyszkolenie techniczne i taktyczne. Kolejny sprawdzian naszych klubowiczów już 16 grudnia w Nowogrodzie Bobrzańskim w trakcie Ogólnopolskiego Turnieju Oyama PFK w Kata i Kumite pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
789
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group