Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 10555
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świąteczne akcje Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Wtorek, 12 grudnia 2017, 13:58
Aktualizacja: 14:43
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Świąteczne akcje Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Fot. Przemek Kaczałko
Konkursy na najpiękniej ozdobione balkony oraz najpiękniejsze bombki świąteczne to dla mieszkańców zrzeszonych w Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, okazja, aby już teraz poczuć magię świąt. To nie jedyne akcje spółdzielni, bowiem wkrótce osoby samotne spotkają się na kolacji wigilijnej.

- Jesteśmy po to, aby mieszkańcy czuli się zintegrowani ze spółdzielnią - podkreślił Mirosław Garbowski, prezes JSM. W listopadzie mieszkańcy mogli zgłaszać swoje rękodzieła na choinkę do konkursu "Magiczna bombka". Aktualnie - do 16 grudnia (włącznie) - można głosować na tę najpiękniejszą poprzez specjalne wydarzenie na Facebook'u: www.facebook.com/events/1389907544440389/?active_tab=discussion. Ogłoszenie wyników już 17 grudnia, a wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas spotkania wigilijnego w sali Arka.

Pracownicy i zarząd spółdzielni mają poczucie, że wśród nas są osoby samotne, zapomniane. - Chcemy się do nich zbliżyć, poświęcić im trochę czasu - przekonuje prezes spółdzielni, który zaprasza na 21 grudnia br. do sali Arka. Spotkanie wigilijne ze wszystkimi mieszkańcami JSM, którzy są samotni, bądź czują się samotni odbędzie się po raz drugi, a mieszkańcy proszeni są, aby poinformować i pomóc szczególnie osobom niepełnosprawnym, które mogłyby mieć problem z dotarciem na kolację wigilijną.

Kolejną inicjatywą spółdzielni jest konkurs na dekoracje świąteczne balkonów. Szczegóły na plakatach widocznych w galerii do artykułu. - Chcemy, aby nasze budynki w okresie świąt Bożego Narodzenia wyglądały wyjątkowo ładnie - dodał M. Garbowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Donald Tusk będzie dobrym premierem?

Oddanych
głosów
120
Tak
38%
Nie
48%
Ciężko powiedzieć
10%
Nie interesuję się polityką
3%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Wiadomości z miasta
spotkanie online 11 grudnia 2023
 
Aktualności
Zrobili animowane pociągi
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group