Wtorek, 27 lipca
Imieniny: Julii, Natalii
Czytających: 3824
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Studenci już pełną gębą. Otrzęsiny w Riverside

Piątek, 18 marca 2011, 8:19
Aktualizacja: Sobota, 19 marca 2011, 7:59
Autor: Organizatorzy
JELENIA GÓRA: Studenci już pełną gębą. Otrzęsiny w Riverside
Fot. Marek Kamianowski
Długo wyczekiwana przez studentów pierwszego roku jeleniogórskiego Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Wrocławskiej impreza otrzęsinowa odbyła się w klubie Riverside.

Lokal, który lata swojej świetności miał już za sobą, został w ostatnim czasie odremontowany, jednak działalność typowo dyskotekowa nie została jeszcze przez właścicielkę wznowiona. Nie stanowi to na szczęście problemu w wynajmowaniu obiektu na imprezy okolicznościowe. Tak właśnie uczynił Samorząd Studencki Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze. Głównym koordynatorem projektu był Dawid Wiewiórski - przewodniczący Samorządu.

Początek imprezy zapowiedziano na godzinę 20, a potrwać miała do białego rana. Początkowo frekwencja nie dopisywała i organizatorzy mieli pewne obawy, jednak jak się okazało zupełnie bezpodstawne, gdyż do godziny 22 lokal był pełen imprezowiczów.

Atmosfera z czasem się rozluźniła, z głośników płynęła modna muzyka, a na parkiecie brylowała rozbawiona młodzież. W czasie zabawy organizatorzy przeprowadzili kilka konkursów z nagrodami. Organizatorzy zapowiedzieli, że nie była to pierwsza tego typu impreza, jednak pierwszy raz uczestniczyło w niej blisko 200 osób. Obyło się bez skandali, awantur i nieprzyzwoitych wydarzeń.

Wszyscy świetnie się bawili i dość niechętnie opuszczali nad ranem lokal. Była to pierwsza impreza ZOD Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze w tym roku, jednak samorząd zapewnił, że na pewno nie ostatnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group