Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7177
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Spora dawka prochów na sylwestra

Czwartek, 3 stycznia 2008, 10:30
Aktualizacja: 10:33
Autor: AGA
401 tabletek ekstazy, 46 gram amfetaminy i ponad 382 gramy marihuany zabezpieczyli lwóweccy funkcjonariusze. Towar znaleziono u jednego z mieszkańców grodu lwa.

Na podstawie uzyskanych informacji i w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków, policjanci z Komendy Powiatowej we Lwówku Śląskim weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. 24–letni mężczyzna został zatrzymany w momencie, gdy dzielił, ważył i pakował środki odurzające. Policjanci podejrzewają, że chciał rozprowadzić je podczas zabaw sylwestrowych.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na kwotę nie mniejszą niż 10 tys. zł. Po podzieleniu, zatrzymany uzyskałby około 2 tys. porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności związane z tą sprawą. Ustalają m.in. do kogo narkotyki miały trafić.

Funkcjonariusze wystąpili do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1161
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group