Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 6442
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Spora dawka prochów na sylwestra

Czwartek, 3 stycznia 2008, 10:30
Aktualizacja: 10:33
Autor: AGA
401 tabletek ekstazy, 46 gram amfetaminy i ponad 382 gramy marihuany zabezpieczyli lwóweccy funkcjonariusze. Towar znaleziono u jednego z mieszkańców grodu lwa.

Na podstawie uzyskanych informacji i w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków, policjanci z Komendy Powiatowej we Lwówku Śląskim weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. 24–letni mężczyzna został zatrzymany w momencie, gdy dzielił, ważył i pakował środki odurzające. Policjanci podejrzewają, że chciał rozprowadzić je podczas zabaw sylwestrowych.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na kwotę nie mniejszą niż 10 tys. zł. Po podzieleniu, zatrzymany uzyskałby około 2 tys. porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności związane z tą sprawą. Ustalają m.in. do kogo narkotyki miały trafić.

Funkcjonariusze wystąpili do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group