Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2552
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Spółka „Wodnik” otwiera drzwi!

Poniedziałek, 29 września 2008, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Spółka „Wodnik” otwiera drzwi!
Fot. Archiwum
Po raz pierwszy w historii mieszkańcy będą mogli zwiedzić zakład uzdatniania wody oraz jeleniogórską oczyszczalnię ścieków.

4 października podczas tzw. dnia otwartego Wodnika, na wyciągnięcie ręki będą nie tylko sprzęty wykorzystywane przez spółkę komunalną, ale również pracownicy, z którymi jeleniogórzanie będą mogli porozmawiać o swoich bieżących problemach.

Dla mieszkańców otworem staną bramy Zakładu Uzdatniania Wody przy ulicy Wróblewskiego w Cieplicach oraz Oczyszczalni ścieków przy ulicy Lwóweckiej. W jakim celu?

Chcemy zapoczątkować taki zwyczaj zdawania mieszkańcom swoistego sprawozdania z tego, na jakim sprzęcie pracuje spółka komunalna i w jaki sposób wykorzystuje się pieniądze płacone przez jeleniogórzan – mówi Wojciech Jastrzębski, prezes Wodnika.

Chcemy też zapoznać mieszkańców z ogólnymi problemami związanymi z wodą, co mamy nadzieję przekona ich do oszczędzania wody i dbania o nią. Jednocześnie mieszkańcy będą mogli spotkać z naszymi pracownikami i porozmawiać o swoich problemach.

W historii Wodnika będzie to pierwszy taki gest ze strony osób zarządzających spółką. Organizatorzy przedsięwzięcia liczą na dużą frekwencję. Pracownicy Wodnika będą dostępni dla jeleniogórzan w godzinach od 10 – 14.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group