Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6688
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Spójrz na świat z owadziej perspektywy i zrób zdjęcie

Wtorek, 10 kwietnia 2012, 13:50
Aktualizacja: 13:51
Autor: Organizator
Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie fotograficznym pt. "Bioróżnorodność w skali makro", którego celem jest przybliżenie i ukazanie różnorodności biologicznej z perspektywy świata owadów.

Konkurs trwa do 12 października 2012r. Skierowany jest on do uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem konkursowym jest wykonanie fotografii owada bądź grupy owadów w jego naturalnym środowisku, w celu jak najtrafniejszego ukazania ich niezwykłej bioróżnorodności.

Każdy z uczestników może nadesłać max. 3 zdjęcia (w formie wydruków oraz w formie cyfrowej), na które czekamy do 12 października 2012r. pod adresem: Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra, ul. Kamiennogórska 2, 58-570 Jelenia Góra.

O wynikach konkursu poinformowani zostaną wszyscy uczestnicy w terminie do dnia 25 października 2012r. Po ogłoszeniu wyników zorganizowana zostanie wystawa prezentująca prace konkursowe. Nagrody zostaną rozdane w 2 kategoriach (uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych).

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.dzpk.pl (zakładka Konkursy i imprezy) i zapoznania się z regulaminem konkursu. Dodatkowe informację uzyskać można pod numerem telefonu: 75 755 37 35 u pracowników DZPK.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group