Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 4953
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Socjaliści pociągiem w kampanii wyborczej

Niedziela, 28 kwietnia 2019, 9:15
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 12:06
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Socjaliści pociągiem w kampanii wyborczej
Fot. Przemek Kaczałko
Socjaliści z Francji, Niemiec i Polski integrowali się podczas kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Na trasie od Berlina przez Szczecin, Poznań do Liberca, jednym z przystanków była Jelenia Góra, gdzie zaprezentowała się kandydatka SLD – Małgorzata Sekuła–Szmajdzińska.

Wśród kandydatów, którzy odwiedzili Jelenią Górę byli m.in. przedstawiciele niemieckiego SPD: Matthias Ecke (Drezno) i Gaby Bischoff (Berlin).

Jako kandydatka SPD z Berlina cieszę się, że możemy wzmacniać naszą europejską współpracę. Chcemy wspólnie podróżować, żyć, pracować wbrew temu, co nacjonaliści głoszą. Należy dyskutować na argumenty - mówiła Gaby Bischoff.
Jestem bardzo wzruszona, że jesteśmy w mojej kochanej Jeleniej Górze - mówiła Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska. - Za chwilę minie 15 lat odkąd weszliśmy do Unii Europejskiej. Zaszły ogromne, dobre zmiany w naszym kraju. Bez problemu przekraczamy granice, pracujemy gdzie chcemy, przyjaźnimy się z ludźmi z krajów sąsiednich - to jest piękne - kontynuowała była posłanka ziemi jeleniogórskiej.

Liczna grupa przybyłych gości z Niemiec i Francji została przywitana przez zespół Karkonosze z Gruszkowa, był czas na oficjalne przemówienia, a następnie grupa udała się na obiad i zwiedzanie miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

21
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
6%
Złości
29
55%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group