Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7826
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Śmiertelna „czwórka” przed cmentarzem

Poniedziałek, 7 kwietnia 2008, 8:31
Aktualizacja: 9:07
Autor: TEJO
Roczna dziewczynka i jej dziewiętnastoletni rodzice zginęli w wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 4 między Zebrzydową a Czermną. Rodzina pochodziła ze Świerzawy. Przeżył tylko dziadek dziecka.

Do tragedii doszło w niedzielę przed południem. Mężczyzna prowadził skodę favorit. Na wysokości cmentarza wpadł w poślizg, stracił panowanie nad autem i wjechał prosto na ciężarówkę. Kierowca, jego żona i córeczka nie przeżyli kraksy. Ocalał tylko ojciec ofiary. W poważnym, ale stabilnym stanie, przebywa w szpitalu.

Policjanci nie znają jeszcze dokładnych przyczyn tragedii. Wiadomo tylko, że kierowca skody jechał za szybko. Była śliska nawierzchnia, a droga, na której doszło do śmiertelnego wypadku, ma złą sławę: zakręt jest źle wyprofilowany i mnóstwo w nim kolein - podała Gazeta Wyborcza.

Do śmiertelnego wypadku doszło także na drodze Lubawka – Chełmsko Śląskie koło Kamiennej Góry. Na miejscu zginął kierowca, który z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad fiatem pandą i uderzył w przydrożne drzewo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group