Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4326
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śmiechy i chichy

Niedziela, 5 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 marca 2006, 11:56
Autor: Renata
Jelenia Góra: Śmiechy i chichy
Fot. goral
W piątkowy wieczór po raz pierwszy na deskach Teatru Jeleniogórskiego wystąpił znany aktor i twórca kabaretowy Maciej Stuhr. W programie zatytułowanym „Pierwsze odbicie od dna” licznie zgromadzona publiczność zobaczyła zarówno znane jak i najnowsze skecze artysty.

Już na początku Maciej dowcipnie skomentował najnowsze osiągnięcia naszych sportowców na zimowej olimpiadzie w Turynie. Najbardziej oberwało się Robertowi Matei, który został nazwany przez jednego z komentatorów sportowych „cieniem własnego skoczka”.

Artysta rewelacyjnie brylował dowcipem, zręcznie przeskakiwał z jednego tematu na drugi i niestrudzenie bawił jeleniogórzan przez prawie dwie godziny!
Fantastycznie zostali sparodiowani znani ze sceny, filmu i eteru: Gustaw Holoubek, Mariusz Max Kolonko, Stanisław Sojka, Grzegorz Turnau. Oczywiście nie mogło się obyć bez sarkastycznego przedstawienia naszych polityków.

Publiczność wysoko oceniła występ młodego Stuhra i gromkimi brawami zachęcała artystę do bisu. Skutecznie, bo bisował trzy razy! Nie można się dziwić entuzjazmowi widzów, bowiem syn znanego aktora Jerzego zaprezentował się nie tylko jako zabawny kabareciarz i parodysta, ale również – utalentowany piosenkarz.

Aktor podziękował oglądającym za życzliwe przyjęcie. Już po spektaklu, w garderobie na pytanie, kiedy powtórnie przyjedzie do Jeleniej Góry odpowiedział: – Gdy tylko powstanie nowy satyryczny repertuar - co może trwać rok nawet dwa.

Mamy nadzieję, że to pierwszy, ale nie jedyny występ Macieja Stuhra w naszym mieście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group