Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 10 lipca
Imieniny: Amelii, Antoniego, Filipa
Czytających: 10476
Zalogowanych: 73
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śmiech, owacje i żadnego pecha

Sobota, 14 czerwca 2025, 16:34
Aktualizacja: 16:37
Autor: WAC
Jelenia Góra: Śmiech, owacje i żadnego pecha
Fot. FT
Premiera komediowego hitu teatralnego „Mayday” Raya Cooneya już za nami! W piątek 13 czerwca na deskach Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zadebiutowała jedna z najzabawniejszych fars na świecie – i choć data mogła sugerować coś pechowego, wieczór okazał się absolutnym strzałem w dziesiątkę.

Publiczność od pierwszych minut dała się porwać błyskawicznemu tempu, absurdalnym sytuacjom i charakterystycznemu dla „Mayday” niepowtarzalnemu humorowi. Historia taksówkarza-bigamisty, który próbuje utrzymać w tajemnicy swoje podwójne życie, wywoływała salwy śmiechu na widowni, a z każdą kolejną sceną atmosfera na sali stawała się coraz bardziej rozbawiona.

Znakomite kreacje aktorskie, dynamiczna reżyseria i dopracowana scenografia sprawiły, że spektakl spotkał się z gorącym przyjęciem. Po zakończeniu przedstawienia aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, które długo nie cichły.

Nie było ani śladu pecha – za to była dobra energia, świetna zabawa i udana premiera, która na długo pozostanie w pamięci jeleniogórskiej publiczności.

W jeleniogórskiej adaptacji " Mayday" występują: Magdalena Kępińska, Iwona Lach, Anna Ludwicka – Mania, Jakub Głukowski, Jacek Grondowy, Andrzej Kępiński, Robert Mania, Tomasz Marczyński. Za reżyserię, opracowanie muzyczne, kostiumy odpowiada zespół teatru w Jeleniej Górze. Opieka reżyserska: Tadeusz Wnuk. Scenografia: Wojciech Stefaniak.

Czytaj więcej:
"Mayday" – komediowa premiera sezonu

Twoja reakcja na artykuł?

11
65%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
832
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
13%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
12%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Pogodowo
Idą duże deszcze, a zbiorniki w remoncie
 
Aktualności
Czyszczą Radomierkę
 
Aktualności
Awaria wody usunięta
 
Karkonosze
Mandat za namiot w parku narodowym
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group