Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 1922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Słodkości najuboższym

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Środa, 16 grudnia 2009, 8:38
Aktualizacja: 8:39
Autor: Ania
Fot. Ania
Konwój Muszkieterów po raz drugi dotarł do potrzebujących w gminie Podgórzyn. W tym roku obdarowani zostali podopieczni świetlic środowiskowych.

Słodycze, napoje, owoce i wiele innych artykułów przekazał wczoraj prezes jeleniogórskiego Intermarche, Józef Anioł. Anna Latto, wójt Gminy Podgórzyn i Leonard Zygmunt Jaskółowski, przewodniczący rady odebrali także czek w wysokości trzech tysięcy złotych.

Dzięki otrzymanym pieniądzom zostanie zakupione wyposażenie do świetlic środowiskowych. Dzieci z tych placówek podzieliły się darami z Domem Pomocy Społecznej w Miłkowie. Natomiast dla darczyńców przekazały własnoręcznie zrobiony świąteczny stroik.

Konwój jest akcją Fundacji Muszkieterów. Należą do niego sklepy Intermarche i Bricomarche. Od 2001 roku w okresie świąt Bożego Narodzenia obdarowują one najbardziej potrzebujących. Przekazują im żywność i środki chemii gospodarczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~galla 16-12-2009 10:17
no prosze jacy dobrzy - cukiereczki dla biednych dzieci, tylko niech mi ktos wytlumaczy dlaczego w tym kraju jest taka bida . to powinno byc zaskarzone do strasburga, bo to jest upokarzanie i spychanie na dno, patrzcie dzieci jak o was dbaja zapamietajcie te chwile bierzcie co daja tym samym rozgrzeszacie tych co zasiada przy obfitych stolach w cieplych pokojach a jak sie przezra to sluzba zdrowia ich w pierwszej kolejnosci bedzie ratowac aby na nastepne swieta mogli znowu wam rzucic resztki z panskiego stolu, ale obludaa
~ 16-12-2009 11:17

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group