Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8034
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skąd tyle śmieci i gruzu między Karola Miarki i Warszawską?

Czwartek, 18 kwietnia 2013, 8:04
Aktualizacja: Piątek, 19 kwietnia 2013, 7:46
Autor: Mea
Jelenia Góra: Skąd tyle śmieci i gruzu między Karola Miarki i Warszawską?
Fot. Mea
– Na terenie po dawnym „Pebexie” przy ul. Karola Miarki w Jeleniej Górze ktoś gromadzi śmieci, które „przelatują” do nas na podwórko – alarmuje mieszkaniec ul. Warszawskiej. Nowy właściciel terenu zapewnia, że odpady pochodzą ze starej betoniarni i wkrótce zostaną uprzątnięte.

Mieszkaniec ul. Warszawskiej zgłosił nam problem ze śmieciami, które- jego zdaniem - od jesieni ktoś gromadzi na terenie po byłym zakładzie budowlanym. – Za płotem powstało wysypisko. Zauważyłem, że od jesieni ktoś zwozi tam różne śmieci, które zaczynają już śmierdzieć. Obawiam się, że wkrótce zalęgną się tam szczury – mówił mieszkaniec ul. Warszawskiej.

Właściciel terenu wyjaśnia, że to jedynie chwilowe składowanie odpadów. - Około rok temu kupiliśmy teren po firmie Pebex i obecnie trwa jego porządkowanie. Część działki została już wydzierżawiona, a na części prowadzimy jeszcze prace remontowe. Ostatnio rozebraliśmy wielką betoniarnię, z której odpady zostaną usunięte w ciągu dwóch, trzech tygodni. Aktualnie jest to teren budowy, dlatego znajdują się na nim śmieci i gruz, jednak wkrótce zostanie to wszystko uprzątnięte. Płot jest wysoki, więc śmieci nie powinny przedostawać się na podwórko przy ul. Warszawskiej. Jeśli taka sytuacja miała miejsce np. przez silny wiatr, prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do naszej firmy. Postaramy się rozwiązać problem – powiedział właściciel firmy, przy ul. Karola Miarki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group