Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2449
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sito dla ofert przed jarmarkiem historycznym

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 14 lipca 2010, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: Angela
Fot. TEJO
Tylko najciekawsi wystawcy i handlowcy będą mogli wziąć udział we wrześniowym Jeleniogórskim Jarmarku Historycznym (18 i 19 IX). Wszystko ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Organizator, czyli Jeleniogórskie Centrum Kultury, weźmie pod uwagę kolejność zgłoszeń i oryginalność ofert.

Oczekiwanej przez wielu mieszkańców i turystów imprezy nie było rok temu, bo nie udało się uzyskać wsparcia z funduszy unijnych. W tym roku jarmark wraca. W programie oprócz targowiskowej i gastronomicznej oferty handlowej i tym razem znajdą się prezentacje artystyczne i edukacyjne w postaci: spektakli teatralnych, występów muzycznych, pokazów walk rycerskich, prezentacji historycznego rzemiosła, parad i orszaków historycznych.

Swój program, usługi czy towary chce też wystawiać rzesza przedsiębiorców i artystów. Dlatego Jeleniogórskie Centrum Kultury już teraz czeka na zgłoszenia. – Do współpracy zapraszamy handlowców, restauratorów, rzemieślników i artystów oferujących program, towary lub usługi nawiązujące charakterem do jarmarku historycznego. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na terenie imprezy, Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprosi do współpracy wybrane propozycje – zapowiadają organizatorzy.

O wyborze konkretnych ofert zadecyduje kolejność zgłoszeń, rodzaj oferty nawiązujący do historycznego charakteru jarmarku, oryginalność i ogólny wizerunek ofert.
Warunki uczestnictwa określone w „Regulaminie uczestnictwa”, wzór zgłoszenia oraz pozostałe informacje dostępne są na stornie internetowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury www.jck.pl oraz pod numerem telefonu 607232278.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~,, 14-07-2010 10:47
ciekaweee czy to sito bedzie kosztowne
~zielonkawy 14-07-2010 13:24
A to majtek już nie będzie.
d3m0l 14-07-2010 21:28
No wreszcie, przecież niedługo ten jarmark będzie większy od dawnego targowiska na stadionie 10 lecia w W-wie. A już i tak jest jednym z największych tego typu. Proponuję zablokować wszystkich ze stoiskami śmierdziuchami od popcornów, grillów, żelków i podobnego badziejstwa nie mającego nic wspólnego z tematem targów, oraz wszelkich wystawców promujących agroturystykę i tematykę bliższą Tourtec'owi niż Jarmarkowi Staroci i osobliwości. Oczywiście spragnieni turyści mają sklepy spożywcze i mas

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group