Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3094
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sito dla ofert przed jarmarkiem historycznym

Środa, 14 lipca 2010, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Sito dla ofert przed jarmarkiem historycznym
Fot. TEJO
Tylko najciekawsi wystawcy i handlowcy będą mogli wziąć udział we wrześniowym Jeleniogórskim Jarmarku Historycznym (18 i 19 IX). Wszystko ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Organizator, czyli Jeleniogórskie Centrum Kultury, weźmie pod uwagę kolejność zgłoszeń i oryginalność ofert.

Oczekiwanej przez wielu mieszkańców i turystów imprezy nie było rok temu, bo nie udało się uzyskać wsparcia z funduszy unijnych. W tym roku jarmark wraca. W programie oprócz targowiskowej i gastronomicznej oferty handlowej i tym razem znajdą się prezentacje artystyczne i edukacyjne w postaci: spektakli teatralnych, występów muzycznych, pokazów walk rycerskich, prezentacji historycznego rzemiosła, parad i orszaków historycznych.

Swój program, usługi czy towary chce też wystawiać rzesza przedsiębiorców i artystów. Dlatego Jeleniogórskie Centrum Kultury już teraz czeka na zgłoszenia. – Do współpracy zapraszamy handlowców, restauratorów, rzemieślników i artystów oferujących program, towary lub usługi nawiązujące charakterem do jarmarku historycznego. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na terenie imprezy, Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprosi do współpracy wybrane propozycje – zapowiadają organizatorzy.

O wyborze konkretnych ofert zadecyduje kolejność zgłoszeń, rodzaj oferty nawiązujący do historycznego charakteru jarmarku, oryginalność i ogólny wizerunek ofert.
Warunki uczestnictwa określone w „Regulaminie uczestnictwa”, wzór zgłoszenia oraz pozostałe informacje dostępne są na stornie internetowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury www.jck.pl oraz pod numerem telefonu 607232278.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
357
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group