Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 3338
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Senior na czasie – są jeszcze zapisy

Poniedziałek, 15 lipca 2013, 10:37
Aktualizacja: 10:39
Autor: KSON/red
W związku z dużym zainteresowaniem zainteresowanych udziałem w projekcie "Senior na czasie", realizowanym w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, przedłożony został okres składnia ankiet rekrutacyjnych do 18 lipca br.

W marcu Karkonoski Sejmik złożył ofertę na realizację projektu „Senior na czasie ” – II edycja. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej 28 maja 2013 r. ogłosiło wyniki otwartego konkursu ASOS – II edycja. Zgłoszonych ofert było aż 1800, oferta KSON-u znalazła się na 60 miejscu, kwalifikując się do otrzymania środków. Oznacza to że wszyscy chętni mogą już od 1 lipca wypełnić odpowiednie dokumenty (ankieta) potwierdzające chęć uczestnictwa w projekcie.

Rekrutacji dokona komisja zgodnie z kryteriami, które są na stronie www.kson.pl (w regulaminie projektu) wybierając 30 kandydatów. Projekt będzie trwał do 31 grudnia 2013 r.

W projekcie przewidziane są: warsztaty integrująco – motywujące (wyjazdowe i stacjonarne), warsztaty kształtowania kompetencji z zakresu umiejętnego posługiwania się nowoczesnymi technologiami i ich kreatywnego wykorzystania w życiu codziennym (warsztaty komputerowe , warsztaty twórczego pisania), wycieczka edukacyjno-integracyjna do Warszawy.

Więcej informacji pod bezpłatnym numerem telefonu 800 700 025.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group