Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 9 kwietnia
Imieniny: Dobrosławy, Mai
Czytających: 12216
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Samochodowy wandal zamknął się w szpitalnej toalecie

Wtorek, 14 lipca 2009, 8:06
Aktualizacja: 8:07
Autor: TEJO
Trzy noże, igły, strzykawki i znaczki firmowe różnych pojazdów miał sprawca zniszczenia mienia, który ze strachu przed konsekwencjami zamknął się w ubikacji w szpitalu wojewódzkim.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po południu. Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie do szpitala ustalili, że mężczyzna przebywał w toalecie od kilku godzin. Personel obawiał się go, ponieważ posiadał on igły i strzykawki, a także nóż.

Desperat zdecydował się opuścić toaletę, kiedy w szpitalu pojawiła się policja. Jego strzykawki były puste. Za to przy delikwencie były trzy rozkładane noże, a w reklamówce kilka znaczków zerwanych z samochodów: mazdy, peugeota, audi, bmw i opla.

37-latek ze szpitala został przewieziony do policyjnego aresztu. Okazało się bowiem, że w nocy z 10 na 11 lipca pozrywał on znaczki z samochodów, które były zaparkowane na jednej z ulic w mieście. Pokrzywdzeni poniesione straty oszacowali na 1100 zł – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.
Za zniszczenie mienia jeleniogórzaninowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
568
Brawura kierowców
59%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
33%
Kiepski stan naszych dróg
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kotlina Jeleniogórska w czołówce majówkowych propozycji
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Inne wydarzenia
Mordercza walka, Śnieżka na trasie prestiżowego ultramaratonu
 
Kilometry
Utrudnienia na Bankowej
 
112
Zderzenie w Jeżowie Sudeckim
 
Aktualności
Policjanci pomagają mieszkańcom Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group