• Sobota, 7 grudnia 2019
  • Godz. 14:47
  • Imieniny: Ambrożego, Marcina, Teodora
  • Czytających: 6387
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Równiejsze chodniki przy ulicy Wolności

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 3 czerwca 2011, 8:59
Aktualizacja: 9:00
Autor: Agrafka
Fot. red
Korzystający z chodnika przy ulicy Wolności na odcinku od urzędu skarbowego do zajezdni MZK nie będą już narażeni na ryzyko potknięcia się na licznych dziurach.

Wspomniany fragment chodnika miał nawierzchnię pełną dziur i wyrw niebezpiecznych nie tylko dla pieszych, lecz także rowerzystów, którzy często tędy jeżdżą chcąc uniknąć zatłoczonej ulicy Wolności. Ostatnio drogowcy wycięli uszkodzone fragmenty asfaltu i zastąpią je nowymi „łatami”.

W kiepskim stanie wciąż są chodniki na innych odcinkach najdłuższej ulicy w mieście, gdzie – po położeniu kilka lat temu kabli – pozostały liczne uskoki i wyrwy. Na kompleksowe prace remontowe chodnika na całej długości Wolności nie ma pieniędzy. Zmotoryzowani także często skarżą się, że napraw wymaga także nawierzchnia ulicy wiodącej z Jeleniej Góry do Cieplic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~gribu 3-06-2011 9:47
"W kiepskim stanie wciąż są chodniki na innych odcinkach najdłuższej ulicy w mieście, gdzie – po położeniu kilka lat temu kabli – pozostały liczne uskoki i wyrwy". To jest właśnie brak właściwego nadzoru w odbiorze prac polegających na odtworzeniu nawierzchni - ktoś przecież te fuszerki odebrał... Gorzej, gdy fuszerki dotyczą remontów ulic lub wręcz budowy nowych ciągów komunikacyjnych - dlaczego nie ma właściwego nadzoru w trakcie prac oraz rzetelnego odbioru po ich zakończeniu
~k2 3-06-2011 10:06
Kiepski to film, a rzeczywistość prawdziwa jest. Zaś zapada się jezdnia, przystanek przy MZK w stronę cieplic, remont się zrobi i na dwa lata znów spokój będzie, i znów to samo będzie, i tak w kółko. Remontów potrzeba dużo, może kiedyś się doczekamy gruntówek. Pozdrowienia dla wszystkich.
~Pavlo 3-06-2011 11:08
a czy moze cos byc "rowniejsze"? wydawalo mi sie ze cos jest albo rowne albo nierowne....
~Do Wandzla 3-06-2011 11:16
Panie Wandzel to pana wina. Najwyraźniej nie radzi pan sobie na dyrektorskim stołku.
~ 3-06-2011 11:29
a zeby jeszcze nasi drogowcy potrafili rowno zalatac te dziury to byloby wszystko ok.Aco do Pana Wandzla to powinien sie podac do dymisji bo ten koles to nie nadaje sie do niczego ma myslenie przedszkolaka
~mich 3-06-2011 17:19
Drogowcom chyba bezrobocie nie grozi.Przy takiej jakości wykonywanej przez nich pracy moga spac spokojnie.Tylko dlaczego my podatnicy mamy za to placic? Przypomne o zapadajacych sie studzienkach.Wszyscy widza ze ta technologia ich osadzania jest zla. I co? I nic! Mylic sie to rzecz ludzka ale tkwic w błędzie to naprawde rzecz szatanska!!!!!!!!!!!!!
~trew 3-06-2011 20:26
Przypomnę idiot*m z miasta że jeżeli jakakolwiek firma kładzie jakąkolwiek instalację podziemną to ma OBOWIĄZEK doprowadzić stan nawierzchni do stanu sprzed remontu. Czy to jest taki zejeb*sty problem ustalić kto odpowiada ZA NIEWŁAŚCIWĄ NAPRAWĘ NAWIERZCHNI PO MONTAŻU TYCH KABLI?! Komuna się skończyła 20 lat temu, teraz każda z firm odpowiada za siebie nawet gdy właścicielem jest Skarb Państwa.
~sqandal 4-06-2011 8:13
zastanawia mnie tylko jedno < dlaczego odcinek od zajezdni MPK do Urzędu Skarbowego> no dlaczego?
saeba 9-06-2011 1:09
A od starej gorzelni do piekarni to se można łamać nogi i giąć rafki

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group