Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2148
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rockowo w „Elektroniku”. Koncertem zakończyli rok szkolny

Środa, 22 czerwca 2011, 14:15
Aktualizacja: 14:16
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Rockowo w „Elektroniku”. Koncertem zakończyli rok szkolny
Fot. Jakub Thauer
Dzisiejsze zakończenie roku w Zespole Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze stanowił nie tylko uroczysty apel, ale i koncert muzyki rockowej, którą zagrało trio złożone z nauczyciela języka angielskiego w „Elektroniku” Przemysława Klimkowskiego i dwóch uczniów szkoły – Alana Rabów i Adriana Cienciały.

22 czerwca był niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych dni w kalendarzu uczniów w roku szkolnym 2010/2011. Co zresztą wcale nie dziwi jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że to właśnie dzisiaj w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich w całej Polsce uroczyście zamknięto rok szkolny, a już jutro uczniowie rozpoczną długo oczekiwane wakacje; trwającą dwa miesiące „labę”, podczas której nikt z młodych nie będzie myślał o trudach związanych z codzienną nauką, sprawdzianach czy dojazdach do szkoły.

I nie inaczej było dziś w jeleniogórskim „Elektroniku”, w którym po uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego, wręczeniu świadectw, dyplomów i wyróżnień za osiągnięcia w nauce i sporcie odbył się koncert rockowy w wykonaniu jednego z nauczycieli – Przemysława Klimkowskiego i dwóch uczniów szkoły, Alana Rabów i Adriana Cienciały.

– Jesteśmy zespołem szkolnym grającym prawdziwą muzykę, starego dobrego rocka, którym możemy pochwalić się na imprezach organizowanych w „Elektroniku”. Bardzo się cieszę, że udało mi się przekazać uczniom swoją pasję, zaszczepić w nich chęć do grania w kapeli, którą „Elektronik” może pochwalić się jako osiągnięciem w sferze kultury – mówił nam Przemysław Klimkowski. Kolejny koncert, pewnie 1 września.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group