Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 4761
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ring wolny - drugie starcie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 13 listopada 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 listopada 2006, 22:27
Autor: TEJO
Fot. Arkadiusz Piekarz
Miłosz Sajnog z Markiem Obrębalskim zmierzą się w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Pierwszy uzyskał poparcie ponad 10 tysięcy jeleniogórzan, na drugiego głosowało 7 tys. mieszkańców stolicy Karkonoszy. Józefa Kusiaka poparło 6 tys. wyborców. Dotychczasowy prezydent miasta, który najwyższy urząd piastował od ośmiu lat, znalazł się poza wyborczym starciem. Na pocieszenie będzie zasiadał w nowej radzie miasta.
Czwarte miejsce zajął Ireneusz Łojek z PiS, piąte Eugeniusz Piotrowski kandydat niezależny. Roman Kwaśnicki z PSL dostał nieco ponad 2 procent głosów, Ryszard Gronowski z Samoobrony 1 procent, a Tomasz Rola z LPR niecały jeden procent czyli 215 głosów.

To wstępne wyniki po podliczeniu wszystkich kart do głosowania w komisjach wyborczych.

Znany jest także podział mandatów w radzie miejskiej dla poszczególnych ugrupowań. W Jeleniej Górze wygrała Platforma Obywatelska, która będzie miała siedmiu radnych. Wspólne Miasto i Sojusz Lewicy Demokratycznej będzie reprezentować po pięciu rajców. Cztery mandaty wywalczyło Prawo i Sprawiedliwość, dwa – Komitet „Nasz Dom”.

Spośród rajców, którzy zasiadali w poprzedniej radzie, mandaty zachowali Zofia Czernow (Nasz Dom), Jerzy Łużniak (PO), Zbigniew Ładziński (SLD), Anna Ragiel (WM) oraz Jerzy Pleskot (SLD), szef poprzedniej rady miasta, Józef Sarzyński ustępujący zastępca prezydenta oraz Wiesław Tomera (PO).
Do rady weszli także dwaj przeciwnicy w drugiej turze wyborów prezydenckich: Miłosz Sajnog i Marek Obrębalski. Wygrany w drugim starciu będzie musiał złożyć mandat radnego, a w jego miejsce do rady wejdzie osoba, która dostała największą po zwycięzcy liczbę głosów w jego okręgu wyborczym.

Wiadomo także, że w radzie zasiadać będą: Krzysztof Czerkasow (PO), Danuta Wójcik (WM), Krzysztof Mróz (PiS) oraz Cezariusz Wiklik (SLD).

Do rady nie dostali się byli rajcy, którzy w ratuszu zasiadali podczas minionej kadencji i wcześniej: Grażyna Malczuk, Józef Gajewski oraz Stanisław Konat z SLD. Swoich przedstawicieli nie będzie miała Samoobrona ani Liga Polskich Rodzin. Wybory przegrał także Eugeniusz Piotrowski, który jako kandydat niezależny, startował także w wyborach prezydenckich.

Żadnemu z ugrupowań nie udało się zdobyć większości. Zarówno Wspólne Miasto jak i Platforma Obywatelska, po ewentualnym zwycięstwie swojego kandydata, będzie musiało poszukać koalicjanta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (55) Dodaj komentarz

~waldek 13-11-2006 17:34
Ale jaja 10 tys ludzi zagłosowało na faceta wyciągnietego z kapelusza !!!!! Zaletą pana Sajnoga jest to , że posiada wszystkie cechy odpowiadajace prystromowej marionetce !
~KTO$ 13-11-2006 17:39
Bardzo dobrze ze tego pana prezydenta juz nie ma no otarcie łez dieta radnego wynosi 1500zł a prezydencka dieta to 10 000 no faktycznie otarcie łez GŁOSUJCIE NA MIŁOSZA SAJNOGA SAJNOG RLZ!!
~wm 13-11-2006 17:39
Gratulacje dla Pana Sajnoga sami zapracowali na sukces a nie zasłaniali sie Donaldem i innymi nieudacznikami z PO.Gratulacje
~GŁOS W DYSKUSJI 13-11-2006 17:56
Czerwony pająk Kusiak pogoni swoich fanatycznych wyborców by głosowali na Obrębalskiego a potem razem pogrążą Jelenią Górę a ja będę się głośno śmiał z tych co na nich głosowali bo pożrą was czerwone pająki z butami i będziecie wyć z rozpaczy. Moje biedne miasto :(
~aaa 13-11-2006 17:58
Nie Anna Ragiel tylko Maryśka (przynajmniej tak ma w dowodzie )
~Pablo 13-11-2006 18:16
Glosujcie na Marka Obrebalskiego - nie potrzeby nam kolejny od robienia Sajgonu :)
~Karol 13-11-2006 18:21
zapracowali? jak? wydając kupę kasy na kampanię i np. dręcząc ludzi krzykaczkami... S tu S tam... aż się bałem lodówkę otwierać!!! Ludzie on nic nie zrobił, brak mu doświadczenia... a pracę w kampanii i na forach internetowych to sobie możecie włożyć ... między bajki
~Jeicam 13-11-2006 18:23
a teraz idziemy na jednego jak w piosence i głosujemy na PANA OBRĘBALSKIEGO
~kazimierzp 13-11-2006 18:24
Do rady nie dostali się Gajewski i Konat bo nie startowali. Z tekstu wynika że nie zostali wybrani!?;-) "wm" strzelasz samobója, na pana Sajnoga zapracował przez wiele lat Robert Prystrom, on tylko wskoczył na zwolnione "spontanicznie" przez Roberta miejsce! Tak więc zanim zaczniesz porównywać, to zastanów się co piszesz! Jeżeli Miłosz Sajnog chce zyskać przewagę w drugiej turze to musi ze swoi sztabem zmienic retorykę! Taką napastliwą i szukaniem wszędzie wrogów nowych zwolenników się nie zyskuje!
~spa 13-11-2006 22:39
"...empty barrels make the most sound..." - taką właśnie osobowością jest mister Sajnog - dlatego nie będę głosowała na tą osobliwość.
~lime 13-11-2006 22:48
To "Sajgon" to jakaś now sieć chińskich restauracji?
~BRAWO SAJNOG 13-11-2006 22:52
OBRęBALSKI, łUżNIAK, TOMERA- PANOWIE Z UNII WOLNOśCI RODEM JUż SIEDZą Z KUSIAKIEM I DOGADUJą SIę... NIECH WYGRA SAJNOG
~SAJGON? 13-11-2006 22:56
WOLĘ JUŻ MOJEGO FANA KRZYSIA KONONOWICZA. PRZYNAJMNIEJ JEST SOBĄ. A MIŁEK BĘDZIE (UCHOWAJ BOŻE) PRZEDŁUŻENIEM I TAK JUŻ WYSTARCZAJĄCO DŁUGICH ŁAPEK PRYSTROMOWYCH.
~Agniecha 13-11-2006 22:57
Popieram cały sztab wyborczy pana Miłosza Sajnoga.Są to odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku!!!!Bardzo orginalna kampania wyborcza!!!Bez obrzucania przeciwników błotem.Pełna kultura i dystans !!!Bardzo mi się to podobało ,piosenka super!!!Naprawde profesjonalne podejśćie do sprawy.Jestem z WAMI!!!Miasto możemy zmienić tylko z MIŁOSZEM SAJNOGIEM!!! WSPÓLNE MIASTO z MIŁOSZEM wygrało JUŻ w "czerwonej dolinie"Głosujcie 26 listopada na MIŁOSZA SAJNOGA!!!!!!
~do kazimierzp 13-11-2006 22:58
...no bardzo "spontanicznie" zwolilo sie miejsce, naprawde bardzo. Wlasnie tacy ja TY pojda i zaglosuja na Pana Sajnoga co w ta spontanicznosc uwierzyli, zenada...a retoryke tlumacza pieniadze
~Kamel 13-11-2006 23:00
Sajnog? A kto to wogole jest?!?! Za przeproszeniem gdzie Wy ludzie macie oczy?!?! Robi nam się 2-gi Stan Tymiński (nie obrazajac oczywiscie Pana T.), M. Sajnog ma za plecami całą klikę napalonych na siano zgrzybiałych buców podchodzących do pełnionego stanowiska jak w latach 80-ych (w przypadku wygranej)... LUDZIE APELUJĘ!!! OTWÓRZCIE WRESZCIE OCZY!!! PS. Osobiście niedobrze mi się robiło podczas kampanii Pana M.S. była niesmacznie nachalna - i następnym razem nie życzę sobie telefonowania do mojego domu przez "Sajgonowy Komitet Wyborczy" (co z tego,ze telefon nie jest zastrzezony?)... - Dla mnie Pan S. (i znamienna większość osób za jego plecami, która to chce dopaść się do koryta przy jego pomocy) jest żałosny... Wybór moi drodzy jest WASZ - WYKORZYSTAJCIE GO DOBBRZE!
~Wojciech Leszczyk 13-11-2006 23:20
Dziękuję osobom, które oddały na mnie głos jak i tym wszystkim, którzy brali udział w Wyborach Samorządowych. Zrobię wszystko aby Państwa nie zawieść. Wojciech Leszczyk
~Ta-to 13-11-2006 23:28
Jak zgrzyt zabrzmiało mi stwierdzenie Miłosza, że Prezydent Kusiak "nic ni zrobił dla Jeleniej Góry " przez ostatnie cztery lata. To gołosłowie! (Zaznaczę: nie jestem z SLD! Ale mieszkam w Jelonce, z takim stwierdzeniem się nie godzę). Jeszcze lepszy był samozachwyt nad skutecznością w działaniu! Dwód? Zwycięska kampania wyborcza! Przecież mieszkancom miasta nie o taką skuteczność chodzi! To tylko dowodzi, że jako wykształcony socjopolityk dobrze się uczył!
~niewyborca 14-11-2006 0:17
Ukłon!!!!! do Ta-to!!!!!!!!! Prezyd. Kusiak zrobił wiele. Postawil wiele marketów w naszym mieście.... z tym tylko sie zgodzę. A A nowy MC Donald ne zastanawia???? Tam stał piekny budynek.. co się z nim stało??? ciekawe inwestycje w naszym mieście!!!!!!!!!!!
~kazimierzp 14-11-2006 0:23
Nie ma już "w grze wyborczej" Józefa Kusiaka. Zostało dwóch którzy nie byli związani z ustępujacą władzą. No może poprzez zlecenia, czy przetargi. Rodzina Sajnogów usiłowała zrobic interesy na niektórych nieruchomościach, czy dystrubucji wody w butlach. Marek Obrębalski wraz z całą grupą naukowców z jeleniegórska AE był współtwórcą różnych opracowań. Przyglądam się Jeleniej Górze od wielu lat, uczestniczę w różnych zdarzeniach na różnych pozycjach! Jeżeli słyszę, że nic się w tym miescie nie zmienia to nóż mi się w kieszeni otwiera! Dokumentuję fotografiami obraz tego miasta od lat. Na zdjęciach widać że przy tej starej ustepującej władzy: jak zmieniło sie centrum starej Jeleniej Góry, jak wypiękniał plac Piastowski, jak przebudowana została oczyszczalnia ścieków, zakład uzdatniania wody w Cieplicach, powstały (też bardzo potrzebne) dwa nowe cmentarze, wybudowano wiele domów mieszkalnych, wybudowano obwodnicę w kierunku na Szklarską Porębę, zbito ceny benzyny poprzez wybudowanie stacji paliw koło Tesco i Kauflandu (jest teraz najtańsza na Dolnym Ślasku), wykonano uzbrojenie wokół placu Piastowskiego, wybudowano Draxelmaiera, czy nową halę Jelenia Plastu, ... Niestety czarny PR stosowany przez przeciwników aktualnej "władzy" przydusił informację o rzeczywistych dokonaniach. Choć muszę przyznać, że informacja o tych inwestycjach była zbyt mało dobitna! Proponuję aby kandydaci na stanowisko Prezydenta tego miasta nie obciązeni żadną przeszłością związaną ze zmianami w mieście (no Marek Obrębalski może sie w tym miejscu bardziej wykazać) pokazali wyborcom jak widzą dalsze przemiany w Jeleniej Górze, a nie skupiali sie na wzajemnym okładaniu się inwektywami!
~solista 14-11-2006 0:33
Agniecha, trochę więcej skromności! Sama wysmażyłaś tą głupawą piosenkę i sama ją zachwalasz? Ten styl krzykliwej reklamy, który miał jedynie ukazać Prystromowego fantoma, a jego samego zasłonić przed widzami, mnie na przykład bardzo wnerwiał, bo był agresywny w realizacji, dla mnie w dodatku groteskowy. Gdyby to faktycznie ten Twój idol Miłosz startował samodzielnie do wyborów, a nie jako marionetka tego puzona, miałby może mój głos, ale jeżeli ma on przetrzeć jedynie drogę do władzy w naszym mieście temu oszołomowi, to napewno ja do tego swej ręki nie przyłożę. Wolę skromniejszego jego przeciwnika.
~Kasia 14-11-2006 1:14
Jak ktokolwiek może mówić, że prezydent Kusiak nic nie zrobił? Jeżeli tego nie widzicie to proponuję wizytę u okulisty. Co może zrobić P. Miłosz? To co mu każe P. Prystrom! Ludzie obudźcie się!!! Nie widzicie co się dzieje? Przecież to już zakrawa na jakąś paranoję. Mamy mieć za prezydenta króliczka z kapelusza????
~M.T 14-11-2006 1:39
Powiem tylko tyle jak mozna glosowac na osobe ktora jest czyjas marionetka Prystrom zawalil zostal skreslony i wystawil nastepnego ............... a szkda gadac i jeszcze zachowanie Pana Sajnoga szkoda ze nie wjechal jeszcze do koscioła z tymi bilbordami brawo kazdy glos sie liczy tak a gdzie jest cisza wyborcza Panie nie daj Boze prezydenci jak mozna glosowac na kogos takigo ludzi opamietajcie sie !!!!!!
~aga_salamon@interia.pl 14-11-2006 5:57
Mam nadzieję,że nie wygra Pan Obrębalski, który oprócz bycia doktorkiem na Akademii nie zrobił nic dla Jeleniej Gory. Niby dlaczego miałabym na niego glosować, ponieważ Tusk raz przyjechał do Jeleniej Góry? Wspolne miasto działało i działa na naszą rzecz i mam ogromną nadzieję, że wygra Pan Milosz Sajnog. i tak do Rady Miasta weszli ludzie z poprzedniej kliki. Za cztery lata dojrzejecie ludzie, zwłaszcza jeżeli wybierzecie Pana obrębalskiego, ja wiem, że nie zmieni się nic. Uważam też, że warto dać szanse Panu Miłoszowi. Aga.
~nikt 14-11-2006 7:10
To ta czarna na fotografii tak na mnie pyszczyła !!!
~ja 14-11-2006 7:16
Ludzie, prosze was. sastanowcie sie. dowiedzialam sie pieknych historyjek z zycia pana Obrebalskiego, nie pozwolcie, aby taka osoba zostala prezydentem.... chyba nie chcemy, aby było jeszcze gorzej niz do tej pory.... GŁOSUJCIE NA MIŁOSZA SAJNOGA !!!! "Na Miłosza glos na Miłosza Sajnoga!!!!!!!!"
~keegan 14-11-2006 7:17
Brawo wyborcy. Wrocław też cztery lata temu postawił na młodego,niezależnego, wykształconego. Takie warunki ma Miłosz Sajnog i ma wszelkie "papiery" na bycie dobrym prezydentem. W odróznieniu od Obrębalskiego który sie plącze przy układach i będzie musiał coś za ewentualny sukces odpalić. Nawet obecnej władzy.
~Tylko nie to... tylko nie - SAJGON 14-11-2006 8:15
Jedno co dziwić mnie nie przestanie, to fakt że ludzie właśnie pokazali przyszłym kandydatom prosta regułę mówiącom o tym jak łatwo w Jeleniej Górze zostać Prezydentem - wystarczy mieć odpowiednia ilość pieniędzy na kampanię i tyleż samo kłamstw w rękawie.No to się teraz zastanówcie kto i w jakim celu... będzie brał udział w przyszłych kampaniach skoro tzreba tlko mieć PIENIĄDZE a wieśniaki dają sie na to nabrać i lecą głosować na gościa co jeszcze nic nie osiągnoł co nic jeszcze nie zrobił który nie ma nawet doświadczenia w tym do czego się pcha. Brawo Jeleniogórzanie brawo popisaliście sie poraz kolejny zresztą ale macie jeszcze szanse macie jescze możliwośc - głosujcie an Marka Obrębalskiego !!!
~toja 14-11-2006 8:16
wszyscy popierający Sajnoga - przekonajcie mnie do niego. Bo ja nawet nie wiem kto to jest, a plakatom nie wierzę.
~jjj 14-11-2006 8:48
A skąd ten p. Sajnog się w ogóle wziął, pojawił się jak kiedyś p. Tymiński, nic nie zrobił dla Jeleniej Góry, oby tak szybko zniknął jak p. Tymiński, jak zostanie prezydentem to dopiero będzie u nas SAJGON!
~edek 14-11-2006 8:51
Cenzura komentarzy tego portalu działa już tak sprawnie jak na wp.pl Gratuluję. Ja uważam, że każdy lepszy niż Pan Obrębalski (najbardziej obawiałem się, że do 2 tury przejdzie Obrębalski i Kusiak wtedy byłby ... ).
~d3m0l 14-11-2006 8:59
Panie kazimierzp, przytoczę i wetnę się w Pańską wypowiedź: "jak wypiękniał plac Piastowski," >> owszem zacofana dzielnica gdzie nic się nie dzieje, zbyt wysokie czynsze położyły całkowicie handel obecnie ma turystów przyciągać to fakt "wyglądem" placu wykonanego za cenę wyższą od ustalonej w przetargu , ta niegospodarność kosztowała nas o dodatkowe bodajże 3 mln tj. około kilku ulic które można było w centrum zrobić, niektóre ulice do dziś są klepiskiem wysypane z gruzu i szlaką, a studzienki ka...lizacyjne były powodem podtopień przez 3 kolejne powodzie - do dziś problem nie rozwiązany. "jak przebudowana została oczyszczalnia ścieków," >> wie Pan co się dzieje z kolektorem głównym łączącym Cieplice z Jelenią ? nie wspominając powodzi,co roku zalewany na wiosnę przez Kamienną dokonuje się tam "samooczyszczenie", a oczyszczalnia pozbywa śmierdzącego problemu. "zakład uzdatniania wody w Cieplicach," - ja do dziś po 2 dniowych opadach mam brązową wodę w kranie ale fakt ciesze się, że przynajmniej nie skażoną tak jak ludzie w blokach na Zabobrzu. Czy ktoś zastanowił się kiedyś dlaczego mu woda po nocnym odstaniu w rurach śmierdzi siarkowodorem ?, A jaka powinna być temperatura wody ciepłej i zimnej by nie doszło do rozwoju bakterii ? "powstały (też bardzo potrzebne) dwa nowe cmentarze," - najwyższy czas tu przyznać rację, były potrzebne, może wie pan kiedy zapadły pierwsze plany i decyzje o potrzebie i lokalizacji ? Mam wrażenie po raz kolejny, że przypisywane są nie nie te zasługi do nie tych osób. "wybudowano wiele domów mieszkalnych," >> to jest żart ? "wybudowano obwodnicę w kierunku na Szklarską Porębę," - i tylko za to dziękujemy Wrocławiowi o reszcie podległych im dróg krajowych zapomnieli. "zbito ceny benzyny poprzez wybudowanie stacji paliw koło Tesco i Kauflandu (jest teraz najtańsza na Dolnym Ślasku)," - Dziękujemy, za rozbicie mafii paliwowej, może zaproponujemy Panu Kusiakowi posadę Prokuratora. "wykonano uzbrojenie wokół placu Piastowskiego," - i znów Plac Piastowski, kogo to obchodzi ? jaki procent mieszkańców J.G., czy już naprawdę nie ma w Jelonce ważniejszych miejsc ?. "wybudowano Draxelmaiera, czy nową halę Jelenia Plastu, ..." >> I wyjaśniło się gdzie się podział budżet miasta przez te 8 lat nie wiedziałem, że za takimi inwestycjami stoi nasza "władza". Dodam jeszcze, że nie należy mówić, że aż tyle zrobiono, lecz, że tylko tyle. Rażąca niegospodarność na każdym kroku wskazuje iż, wydawanie pieniędzy publicznych powinna być sterowana przez fachowców a nie przez polityków zabiegających o elektorat. Dziś już powinniśmy mieć w Jeleniej co najmniej 3 wielkie Hotele więcej, Aqapark, Centrum rozrywkowo-handlowe, Nowy znacznie większy stadion i Hale kryte, Najwyższy czas pozbyć się tego okazu biedoty lotniska, niech jakis np. Arabski inwestor zrobi z tego prawdziwe lotnisko dla GOPRu i małych prywatnych sieci pasażerskich, i niech w końcu znikną hałaśliwe ANtki pewnie ponad 30 letnie z naszego nieba. Nie wspomnę tu o rozwoju Karpacza i Szklarskiej w kierunku organizacji imprez zimowych jak tory saneczkowe itd, bo to już nie ta gmina. Tylko pod taką postacią jesteśmy w stanie rozkwitnąć turystycznie jak Czesi tuz obok. Czasem człowieka trafia, jak jakaś gmina typu "Kozia wólka" ma własne aquaparki, parkingi i kina by ściągnąć turystów czy obwodnice, a w 80 tys mieście władze są dumne z połatania nawierzchni na kilku ulicach.
~wyborca 14-11-2006 10:09
Podzielam zdanie o "wysokim" obiektywiźmie komentarzy w Jelonce. Czy Was również dosięgają długie ręce P.Prystroma?
~odpowiedz 14-11-2006 10:16
jest tylko jedna!! Pan Marek Obrębalski może sprostać takim wyzwaniom!! Tylko On wie jak to zrobić!!
~Darek 14-11-2006 10:34
Sajnog prezydent a Prystrom wice...ja dziękuję za taką spółkę operającą swoje działania na kłamstwach! Ale widzę, żę wielu z nas uwierzyło.. Będę głosował za Marka Obrębalskiego.
~Jelenigórzanin 14-11-2006 10:36
Niech wygra pan Marek Obrębalski!!! Miasto potrzebuje człwieka który dźwignie miasto, menadżera, który będzie umiał podjać samodzielnie odpowiedzialne decyzje a nie kogoś kto będzie sterowany przez pana Prystroma. Ludzie nie dajcie się nabrac na hałaśliwą kampanię pana Sajnoga we wszelkich mediach z postami w necie włącznie. Jesli niektórzy kierują się tylko tym, że znają Sajnoga po tym, że wiecej o nim wiedzą z reklam to świadczy to o pewnej naiwności. Nie ten kto robi dużo hałasu za pieniądze a człwiek który ma juz jakieś osiagnięcia jest bardziej godny uwagi.Jelenia Góra to dzisiaj niestety miasto niemal prowincjonalne, ludzie stad masowo uciekają i potrzeba takiego człowieka, który będzie umiał przyciągnac inwestotorów, porozumiec się z innymi szczeblami samorządu.Tylko pan Marek jest jedynym wlaściwym kandydatem na stanowisko prezydenta.
~Gryzlii 14-11-2006 10:50
K=wa co to jest? NIe będzie Prezydentem , ale zasiądzie w radzie miasta? NIe w Senacie , nie w Ratuszu to w Radzie miasta. Panie Ksiusiak - Panu już dziękujemy. Ale trzeba mieć jaja , by się odsunąć. Pan powinien odejść w samorządowy i polityczny niebyt.
~Agniecha 14-11-2006 11:13
Do SOLISTY wiesz tobie chyba SŁOŃ na ucho nadepnął!!!!!baran jesteś jeśli myślisz że ja to napisałam i śpiewałam.Głosu nie poznajesz??????To DODA śpiewa .Jak prezydenture wygra OBRĘBALSKI to KUSIAK będzie wiceprezydentem i gówno się zmieni bo PO z SLD zrobią koalicje!!!!Jak wygra SAJNOG to mamy zmiany!!!!Kusiakowcy tylko tak gadają a ostatnie 8 lat rąsie trzymali w majtkach i guzik zrobili!!!!Za to kasy multum nakolekcjonowali na swoich kontach!!
~Przemek 14-11-2006 11:43
jestem ciekaw co ma do zaoferowania młodemu wykształconemu człowiekowi z Jeleniej Góry Pan Sajnog, dodam, że nie jestem handlarzem z rynku ani chętnym na sprzedaż ziemi pod planowany aquapark - chciałbym by nowy prezydent zajął się problemami większej liczby grup społecznych niż tylko wyżej wymienionymi..
~Agniecha 14-11-2006 11:49
A co do cholery zrobił ten wasz Obrębalski??????
~fhgjg 14-11-2006 11:55
wygraj te wybory
~ddd 14-11-2006 12:19
Moze w koncu cos sie zmieni w jelonce czerwoni juz napchali kieszenie .We wroclawiu powstaja fabryki zmiejsza sie bezrobocie a w jelonce nic kiszka,brak gospodarza.
~xandra 14-11-2006 12:54
Jeśli M.SAJNOG nie wygra to kusiak będzie wiceprezydentem u Obrębalskiego i NIC się nie zmieni!!!
~janorw 14-11-2006 14:25
Do moderatora Bardzo proszę o informację, co stało się z moim komentarzem, dotyczacym braku dziennikarskiego obiektywizmu, a ozpoczynajacego się słowami "Wstyd "Jelonka" ...". Czyżby działa CENZURA ? Czy mam tę wieść o cenzurze, propagować szerzej ? Pozdrawiam
~Z@K 14-11-2006 14:36
BOZE ludzie kto zna SAJNOGA ?? nikt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gośćiu pojawił sie jak filip z konopii...NIE GŁOSUJCIE NA NIEGO!!!!!!!
~Tomasz 14-11-2006 14:43
Ja mam ogromna nadzieje ze Sajnog wygra, i wcale nie jest taki "wyciagniety z kapelusza" jak ktos go wczesniej nie znal i nie wie co robil to niech lepiej nie komentuje :)) Kusiak odchodzi, i bardzo dobrze, nic dobrego nam nie przyszlo. No, obwodnica? Duzo... a ile ukradl? Jeszcze wiecej. Pan Sajnog prezydentem i tyle ;)
~Agnieszka 14-11-2006 15:34
Ludzie, przestalibyscie krzyczec i wyrzekac na kandydatow - zrobcie cos sami dla miasta - najlepiej zaczac juz dzis od wlasnego podworka.Okres pieniaczy oraz liberum veto znamy z historii - przestancie sie powtarzac.
~samobuja sobie strzelacie 14-11-2006 19:21
Jak wybierzecie tego jak mu tam sankjank sijitsu czy jakiś taki sajgon to normalnie strzelicie sobie samobója i to z główki.choc i tak cięzko wytłumaczyć fakt że gość doszedł do drugiej tury. Ciekaw jestem czy w przeliczeniu na pieniądze kosztował go jeden głos......... więcej niz 50pln? chyba tak ciekawe jak to sobie odbierze?
~Kamel 14-11-2006 21:51
PS. Wogole, jak ten Sajnog wygląda... :/ niemilo mu się z twarzy patrzy...
~do Agniechy 15-11-2006 8:25
No bardzo Cię proszę do garów kobieto(chociaż nie bo po Twoich komentarzach widać że nawet jajecznicę przypalasz:)) bo jak jeszcze raz się zapytasz "co do chole.... zrobił Obrębalski" to nie wytrzymam. Ty się pytasz co zrobił Obrębalski CO ZROBIŁ SAJNOG chyba chciałaś zapytać(i kto to jest) tylko nierozgarnięta troszkę jesteś i nieszkodzi wybaczamy Ci tylko juz głosu nie zabieraj... proszę!!!
~ja 15-11-2006 11:06
JA ZNAM SAJNOGA!!!! GLOSUJCIE NA NIEGO!!!!!!!!!!
~JA 15-11-2006 11:08
JAK MIłOSZ ZOSTANIE PREZYDENTENM TO ZMIENI SIE WSZYSTKO NA LEPSZE! ZOBACZYCIE! PORA KUSIAKA JUZ MINELA. 16 LAT NA STOLKU PREZYDENCKIM W ZUPELNOSCI WYSTARCZY!!!! OBREBALSKI + KUSIAK NIE WROZY NIC DOBREGO. KUSIAK CO MIAL ZROBIC DLA MIASTA JUZ ZROBIL I DAJMY SZANSE MLODEMU, WYKSZTALCONEMU CZLOWIEKOWI, KTORYM JEST MIłOSZ SAJNOG! LUDZIE ZASTANOWCIE SIE, KUSIAK JUZ W DOMU POWINIEN SIEDZIEC!!
~remo 15-11-2006 14:09
"JA" i "ja", bardzo ci współczujemy że znasz sajnoga... Pewnie ci to nie pozwala spać? Gdzie ty widzisz 16 lat na stołku? Kadencja według ciebie trwa osiem lat? Brawo! Zabierz swoje zabawki i idź już na obiad bo pani przedszkolanka woła...
~onaaa 26-11-2006 20:01
Glosuje na sajnoga uważam ze ten facet jest godny tego aby uzskac fotel prezydenta..Godnie by prezentowal nasze miasto..Ludzie brakuje nam mlodego z pomysłami wreszcie prezydenta..ktory bedzie cchial dla nas jak najlepiej...
~sajnogg 5-12-2006 13:52
szkoda, ze przegralem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group