Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 3751
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Remontowy bajzel na Trzcińskiej

Środa, 19 listopada 2008, 8:04
Aktualizacja: 13:09
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Remontowy bajzel na Trzcińskiej
Fot. Archiwum Czytelniczki
Jak niebezpieczna jest jazda samochodem remontowaną ulicą Trzcińską, przekonała się nasza Czytelniczka, kiedy – prowadząc auto – wpadła kołem do niezabezpieczonej studzienki. To ostrzeżenie dla innych zmotoryzowanych i nagana dla wykonawców.

- Najprawdopodobniej ciężarówka wykonawcy robót zsunęła pokrywę betonową ze studzienki. Tak powiedzieli mi mieszkańcy domu, przed którym doszło do zdarzenia – pisze do nas pani Sylwia, poszkodowana w minioną sobotę w wyniku niedbalstwa firmy. Czytelniczka wezwała policję. Musiała też dzwonić po pomoc drogową, żeby wydobyła jej auto z pułapki i zasunęła pokrywę.

– Z tego co wiem od przyjaciół mieszkających na Trzcińskiej, w niedzielę wzywali znowu straż miejską, bo pokrywa była odsunięta – dodaje pani Sylwia nie kryjąc oburzenia tym, co się dzieje na budowie. – Wykonawca chyba czeka na to, żeby wpadł tam człowiek, a nie tylko koło samochodu. Ulica jest oznakowana jako "ślepa", można wjeżdżać. Studzienki nie są w żaden sposób zabezpieczone, oprócz pokrywy, która przesuwają pojazdy wykonawcy.

Jak pani Sylwia dowiedziała się w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów, z wykonawcą modernizacji ulicy Trzcińskiej jest wiele kłopotów. MZDiM nie zlecał remontu. Prace prowadzone są w związku z budową sieci kanalizacyjnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group