Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 3729
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ratuszowe Lato 2013: „Kurt poszukuje szczęścia”

Wtorek, 23 lipca 2013, 7:13
Aktualizacja: 7:15
Autor: Manu
Jelenia Góra: Ratuszowe Lato 2013: „Kurt poszukuje szczęścia”
Fot. JCK
Już w najbliższą sobotę (27 lipca) o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28/30, w ramach cyklu koncertów letnich „Ratuszowe Lato 2013”, odbędzie się prezentacja polsko–niemieckiego projektu muzycznego „Kurt poszukuje szczęścia”.

„Kurt poszukuje szczęścia” to koncert połączony wraz z projekcją wideo. Jest to finał 10-dniowych polsko-niemieckich warsztatów muzycznych, organizowanych przez Socjokulturalne Centrum Steinhaus e.V. Bautzen i Jeleniogórskie Centrum Kultury, podczas których młodzież z Polski i Niemiec wspólnie opracowała program (elementy muzyki, filmu i gry aktorskiej).

Przedmiotem zajęć warsztatowych było opracowanie muzyki (pisanie tekstów, kompozycja, aranżacja, praca nad tekstem), a także przygotowanie dramaturgii przedstawienia. Oprócz pracy artystycznej uczestnicy projektu zmierzyli się z zagadnieniem dotyczącym pojęcia „szczęścia“; różnych warunków życia, oczekiwań, szans i nadziei, jakie pokładają młodzi ludzie w swych planach żyjąc w Unii Europejskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group