Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6820
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Puchar Polski w Jeleniej Górze

Środa, 16 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 11:00
Autor: Patryk
Zostało kilka godzin do pucharowego spotkania pomiędzy MKS VITARAL JELFA Jelenia Góra, a ZGODĄ Ruda Śląska. Na straconej pozycji stawiane są podopieczne Romualda Szpota, ale dziewczyny ze stolicy Karkonoszy będą zapewne chciały zrewanżować się za porażkę w meczu ligowym.

    „Witaminki” podbudowane ważnym zwycięstwem w ostatniej kolejce będą niesione przez kibiców, którzy nie przestali wierzyć w utrzymanie w ekstraklasie. Ćwierćfinał PP to także możliwość dalszego zgrywania się zespołu, nabierania doświadczenia tak ważnego w ligowych potyczkach.

    Podopieczne Janusza Szymczyka zajmują 2 pozycje w ligowej tabeli. Tak więc przed dzisiejszą konfrontacją są na znacznie lepszej pozycji. Mają także przewagę psychiczną nad zawodniczkami z Jeleniej Góry, ale jak wiadomo jest to sport i wszystko się może zdarzyć. Obyśmy dzisiaj wychodzili z hali przy ulicy Złotniczej zadowoleni. Mam nadzieję, że będziemy cieszyć się ze zwycięstwa – jeśli nie uda się osiągnąć pozytywnego wyniku to liczymy na dobrą postawę zawodniczek i podjęcie walki.

    Serdecznie zapraszamy na godzinę 17.00 do hali przy ulicy Złotniczej.<b> Wstęp na mecz jest bezpłatny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group