Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5258
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przywitaj Nowy Rok na Rynku!

Czwartek, 29 grudnia 2016, 12:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2016, 9:19
Autor: N–R
Jelenia Góra: Przywitaj Nowy Rok na Rynku!
Fot. Organizatorzy
Odliczanie do Sylwestra trwa – nie wiesz, jak spędzić tę wyjątkową noc? Powitaj Nowy Rok z Nowym Rynkiem na placu przed Ratuszem! W programie występ Poparzonych Kawą Trzy i pokaz sztucznych ogni. Największa impreza w Jeleniej Górze startuje o 22:00. Wstęp wolny.

Sylwester przed jeleniogórskim Ratuszem co roku kilka tysięcy osób łączy się we wspólnej zabawie, by hucznie przywitać Nowy Rok. O to, by i tym razem ostatnia noc roku przebiegła wyjątkowo, zadbają m.in. członkowie zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Założona z inicjatywy dziennikarzy radiowych grupa (m.in. Wojciecha Jagielskiego i Jarosława Kreta) od ponad 10 lat nagrywa i koncertuje w całej Polsce. Zespół znany z hitów takich jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek Do Tańca”, „Okrutna, zła i podła” czy „Wezmę Cię” potrafi skutecznie rozruszać tłumy, o czym będą mogli się przekonać uczestnicy sylwestrowej zabawy w Jeleniej Górze.

- Udany rok chcemy zakończyć z przytupem, dziękując mieszkańcom miasta i regionu niezapomnianą zabawą. Mamy nadzieję, że występy artystów i impreza do białego rana sprawią, że tegorocznego Sylwestra będą wspominać z uśmiechem – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Tej grudniowej nocy na Rynku zapanuje prawdziwie gorąca atmosfera – o odpowiednie rozgrzanie publiczności zadba DJ Camilla, która pojawi się przed Poparzonymi Kawą Trzy. Występowi uczestniczki największych festiwali muzyki klubowej i elektronicznej (m.in. Electro City) towarzyszyć będą tancerki ze szkoły tańca Dance Studio SDS. Przed zespołem Poparzeni Kawą Trzy publiczność rozgrzeje DJ Camilla, która grała na najlepszych festiwalach muzyki klubowej i elektronicznej, między innymi Electro City.

Jak podkreśla organizator, nie zabraknie wspólnego odliczania do północy, licznych toastów i widowiskowego pokazu fajerwerków. – Uczestnicy zabawy przekonają się, że nie ruszając się daleko od domu można przeżyć ostatnią noc w roku równie efektownie, jak pod Bramą Brandenburską czy na Placu Wacława – mówi Darek Maląga, organizator wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest galeria handlowa Nowy Rynek oraz miasto Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group