Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 6747
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przyjdźcie zobaczyć Pana – koncert

Piątek, 16 czerwca 2017, 11:37
Aktualizacja: 11:40
Autor: Krzysztof Czuczwa
Jelenia Góra: Przyjdźcie zobaczyć Pana – koncert
Fot. Grzegorz Gielert
Wczoraj (15.06) odbył się koncert uwielbienia w Parafii św. Wojciecha w Jeleniej Górze, pod hasłem "Przyjdźcie zobaczyć Pana". Koncert otworzył trzydniowe świętowanie w parafii św. Wojciecha w Jeleniej Górze, którego hasło brzmi „Przyjdźcie i zobaczcie”.

Wczoraj przy parafii św. Wojciecha w Jeleniej Górze odbył się koncert uwielbieniowy pod hasłem "Przyjdźcie zobaczyć Pana" w wykonaniu muzyków, którzy specjalnie na tę okazję stworzyli wspólne dzieło. Koncert nietypowy, ponieważ będący nie tylko wydarzeniem muzycznym, ale dla wielu przede wszystkim religijnym, przedłużającym przeżywanie uroczystości Bożego Ciała. Ilość i różnorodność osób, które przybyły na koncert, oraz radosne nastroje i wzajemna życzliwość, świadczą o potrzebie tego rodzaju imprez.

Artyści ujmowali nie tylko profesjonalizmem wykonania, ale co najważniejsze wielką pogodą ducha i autentycznością przeżywania, co udzielało się osobom zebranym na koncercie.Wspaniałym dopełnieniem były rozważania prowadzone przez tutejszego proboszcza, wprowadzające nie tylko w kolejny utwór, ale pozostawiające miejsce do przemyśleń.Wszystko to prowadziło do spotkania z Jezusem, ukrytym w Najświętszym Sakramencie, podczas którego były chwile na osobistą refleksję i modlitwę.
Koncert otworzył trzydniowe świętowanie w parafii św. Wojciecha w Jeleniej Górze, którego hasło brzmi „ Przyjdźcie i zobaczcie”.

Dzisiaj (16.06.2017, piątek) zapraszamy o godzinie 19.00 na występy utalentowanych dzieci i ich rodziców, którzy wspólnie będą prezentowali się na parafialnej scenie. Zgłoszonych zostało ponad stu wykonawców, będzie co oglądać. W sobotę, 17.06.2017 zapraszamy na festyn parafialny, który rozpocznie się o godzinie 12.00, będzie można spotkać się i porozmawiać w miłej atmosferze, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji m in. przepyszne ciasta, herbatę, kawę, bigos, potrawy z grilla i wiele innych. Przewidziane są gry i zabawy dla najmłodszych, turnieje sportowe dla starszych. Dodatkowo przy parafii odbywa się trzydniowy biwak dla ojców i synów zorganizowany wspólnie z inicjatywą tato.net.

Skład zespołu:
Ewelina Gorayska - śpiew
Daniel Guzik - instrumenty perkusyjne
Tomasz Iwanek - gitara basowa
Jacek Jaguś - gitara
Gabriela Jędrzejczyk - śpiew
Dawid Jędrzejczyk - śpiew
Anna Katarzyna Jiruska - śpiew
Katarzyna Wasiak - śpiew
Grzegorz Wasiak - gitara
Robert Wróblewski - instrumenty klawiszowe

ks. Stanisław Bakes - rozważania

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group