Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5564
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przez upały urząd czynny godzinę wcześniej

Sobota, 17 lipca 2010, 8:03
Aktualizacja: 8:04
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Przez upały urząd czynny godzinę wcześniej
Fot. TEJO
Nie od godz. 8 rano, jak to było dotychczas, ale od 7 mieszkańcy Jeleniej Góry będą mogli załatwić swoje sprawy w siedemnastu wydziałach urzędu miasta w Jeleniej Górze. Zmiany otwarcia urzędu zaczną obowiązywać od najbliższego poniedziałku (19.07) i potrwają do końca sierpnia.

Jak mówi Katarzyna Młodawska, naczelnik wydziału promocji i polityki informacyjnej, otwarcie urzędu o godzinę wcześniej ma umożliwić mieszkańcom załatwienie spraw urzędowych przed pracą. Dzięki temu jeleniogórzanie unikną wychodzenia na słońce w największe upały.

Zmianą godzin otwarcia i wprowadzenia dwuzmianowego systemu czasu pracy dla urzędników w godzinach od 7:00 do 15:00 i od 8:00 do 16:00, objęte zostały: Urząd Stanu Cywilnego i szesnaście wydziałów: Wydział Finansowy (Referat Planowania i Analiz), Wydział Funduszy Europejskich, Wydział Geodezji i Mienia Skarbu Państwa, Wydział Gospodarki Lokalowej, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Wydział Informatyki i Obsługi Technicznej, Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych, Wydział Kontroli i Nadzoru Właścicielskiego, Wydział Kultury, Sportu i Turystyki, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Wydział Oświaty i Wychowania, Wydział Rozwoju Gospodarczego, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa oraz Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1397
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group