Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 6266
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przełam stres za kółkiem

Poniedziałek, 17 marca 2008, 6:59
Aktualizacja: 10:37
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Przełam stres za kółkiem
Fot. TEJO
Boisz się jeździć samochodem, a musisz zrobić prawo jazdy? Skorzystaj z bezpłatnych porad psychologa. To nowy pomysł Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Każdy kursant, który złożył dokumenty na egzamin lub rozpoczął kurs na prawo jazdy, może zgłosić się na bezpłatne konsultacje u psychologa. Specjalista podpowie, jak pozbyć się stresu wsiadając do samochodu podczas egzaminu, oraz jak efektywnie korzystać ze swoich umiejętności kierowania pojazdem.

– Jest to mój pomysł, który zrodził się podczas rozmów z kursantami oraz egzaminatorami – mówi Robert Tarsa, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze. Często w zdawaniu egzaminu na prawo jazdy największym problemem dla kursanta jest stres egzaminacyjny, z którym on sam nie potrafi sobie poradzić.

– Dlatego stworzyliśmy możliwość bezpłatnej konsultacji z psychologiem. Z tych usług korzystają również nasi egzaminatorzy, którym porady ułatwiają kontakt z kursantami oraz podpowiadają im jak nie stresować zdających – dopowiada Robert Tarsa.

Bezpłatnej porady psychologa można zaczerpnąć w każdy poniedziałek i wtorek od godziny ósmej do dziesiątej w siedzibie WORD przy ul. Rataja w Jeleniej Górze.

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group