Czwartek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 6578
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Przed nami Bike Weekend

Czwartek, 6 lipca 2017, 17:48
Aktualizacja: 17:51
Autor: MDvR
Szklarska Poręba: Przed nami Bike Weekend
Fot. użyczone
Festiwal Rowerowy w Szklarskiej Porębie to najstarsze a jednocześnie także najdłuższe (1–9 lipca) i najbardziej multidyscyplinarne wydarzenie rowerowe w Polsce. Skumulowana dawka bicyklowej energii już w najbliższy weekend 7–9 lipca Bike Weekend – dziesiątki rowerowych wydarzeń i atrakcji.

Dzieci będą mogły zabawić się w zawodach Junior Trophy i pojeździć na pumptracku, a także spędzić miło czas w Strefie Kids. Tym, którzy wolą klasyczną mocno kondycyjną rywalizację organizatorzy proponują trzy wydarzenia - Bike Maraton, Szosowy Klasyk oraz Kellys Enduro MTB Series.

Różne przedziwne bicykle będzie można ujrzeć w ramach Zlotu Rowerów Niezwykłych. Jeśli masz nieco inny, lekko dziwny, oryginalny a zarazem unikalny rower weź udział w Paradzie Rowerów Niezwykłych.

W piątek wieczorem wszyscy będą mogli obejrzeć znakomite filmy rowerowe na ogromnym telebimie na Skwerze Trójki. Najbardziej widowiskowa część festiwalu czyli rowerowy freestyle będzie można podziwiać w kilku odmianach.

W piątek, 7 lipca zaprezentują swoje triki podczas zawodów na skateparku. W piątek i sobotę na skwerze Trójki odbędą się niezwykle widowiskowe pokazy trialu w wykonaniu Marcina Bugajewskiego. Natomiast najwyższe i najdłuższe rowerowe skoki będzie można podziwiać w konkurencji dirt, która po raz pierwszy w Polsce odbędzie się na wodzie na ogromnej specjalnie przygotowanej pływającej platformie.

8 lipca wieczorem odbędzie się konkurs skoków w formule best trick, a w niedzielę, 9 lipca wielka rowerowo-akrobacyjna bitwa podczas, której zmierzą się dwie drużyny - Polska vs. Czechy. Dzięki współpracy transgranicznej, spodziewamy się sporej ilości
zawodników i kibiców z Czech. Godziny wieczorne weekendu wieńczącego Bike Week to czas na afertparty. W piątek w
klubie Metafora a w sobotę w klubie Esplanada zapraszamy na solidne taneczne uderzenie z wieloma muzycznymi niespodziankami, które przygotuje Jasiek Kosmos Mega Sound System oraz jego wyśmienici goście.

(UM Szklarska Poręba)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group