Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 6036
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przed nami 44. Jarmark Staroci i Osobliwości

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 20 września 2017, 6:41
Aktualizacja: 6:53
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. organizator
Od 1973 roku stałym punktem Września Jeleniogórskiego jest Jarmark Staroci i Osobliwości, który co roku sprawia, że centrum miasta tętni życiem. Od wielu lat wystawcy zjeżdżają do Jeleniej Góry nawet kilka dni przed rozpoczęciem imprezy, żeby zająć jak najatrakcyjniejsze miejsca. Tegoroczny jarmark zaplanowano w dniach 23–24 września.

44. Jarmark Staroci i Osobliwości jest jednym z największych tego typu w Polsce, na który ściągają kolekcjonerzy z całej Europy. Swoje zbiory prezentują na Placu Ratuszowym i wzdłuż urokliwych uliczek Starego Miasta.- Można tu kupić zabytkowy samochód, stare meble, broń, cacka ze szkła i porcelany, książki, bibeloty i tysiące innych rzeczy – zachęcają organizatorzy. - Zwiedzający i potencjalni kupcy przez dwa dni będą to wszystko oglądać, targować się, słuchać ciekawych historii, kupować, uzupełniać, bądź wymieniać swoje zbiory – dodają.

Zainteresowanych wystawców zapraszamy na stronę internetową imprezy, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje i dokumenty do pobrania: www.jarmarkstaroci.com lub pod tel. +48-88-16-76-935.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Stefan 20-09-2017 9:25
Juz nie moge sie doczekac rozpoczęcia Giełdy staroci i osobliwości w Jeleniej Gorzew sobote 23 i niedziele 24 wrzesnia2017r.To wspaniała impreza jakiej nie ma w Polsce w innym miescie.Super impreza w slicznym miescie przepieknie położonym.Chociaz do Jeleniej Góry mam ponad 650 km jade tam z radoscią.Bede jako wystawca mial w ofercie kilkaset ciekawych starych map , i sporo ciekawych ksiazek zabytkowych w tym przepiekne Albumy z widokami miast i miasteczek Dolnego Sląska z około 1913 roku oraz przedwojenne Albumy Karkonoszy i okolic .Serdecznie zapraszam na moje stoisko przy Ratuszu.Pozdrawiam- Stef.
~kolorowe jarmarki 20-09-2017 10:33
Starocia i osobliwości to były tam dawno dawno temu,dziś królują repliki i odpustowe barachło.
~### 20-09-2017 13:10
Cokolwiek by nie królowało na jarmarku staroci, to impreza jest już od lat mocno zakorzeniona w naszym mieście i przynajmniej na te 2 dni ściąga rzesze turystów. O ile inne powtarzalne imprezy w Jeleniej są nudne i barrrdzo przewidywalne, jarmark staroci ma swój klimat i niepowtarzalną atmosferę. Mam nadzieje, że będzie stałym elementem początków jesieni jeszcze wiele, wiele lat! :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group