Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6255
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prowadził szkolny autobus po kielichu

Wiadomości: REGION
Środa, 25 lutego 2009, 9:14
Aktualizacja: 12:07
Autor: TEJO
Dwadzieścioro dzieci jechało w autobusie, za którego kierownicą siedział nietrzeźwy kierowca. Spowodował kolizję drogową i uciekł. Zatrzymała go policja: miał prawie promil alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Wczoraj oficer dyżurny w Lubaniu został poinformowany o kolizji jaka miała miejsce w miejscowości Świecie. Doszło tam do zderzenia się dwóch pojazdów: autobusu szkolnego z samochodem osobowym marki Suzuki.

Po zdarzeniu kierowca autobusu nie zatrzymał się, odjeżdżając w kierunku Leśnej. Tam został zatrzymany przez patrol policji. Kierowcą okazał się 53-letni mężczyzna. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 0,94 promila alkoholu w organizmie. Szofer trafił do policyjnego aresztu. Czeka go sprawa w sądzie: prowadzenie pojazdu w tym stanie jest przestępstwem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~997 25-02-2009 9:19
Totalny bezmózg!!!!!!!!!!!!!
~realista 25-02-2009 10:14
co to znaczy: "po rzeniu kierowca autobusu..." Najwyraźniej kompter "coś zeżarł". Pozdrowionka dla Jelonki
rymcycymcy 25-02-2009 10:35
Na jednej z moich wycieczek szkolnych pod fotelem kierowcy było pełno butelek po piwie. Na każdym zakręcie turlały się po podłodze, a kierowca próbował je wyłapywać :) ...kupa śmiechu. A oprózniał je na postojach, za autobusem.
~An6n50 25-02-2009 11:34
"Po rzeniu kierowca autobusu"-chyba ZDErzeniu :)
ebee 25-02-2009 12:25
Tylko góra 3 lata więzienia dla k...na- pijaka, który o mały włos nie pozabijał dzieci i jeszcze uciekł z miejsca wypadku ? Ja już chyba nigdy nie uwierzę w sprawiedliwość w tym chorym kraju !
diablica 25-02-2009 13:40
sprawiedliwości w naszym kraju jakoś szczególnie dużo nigdy nie było:)) rymcycymcy mogłeś pomóc kierowcy:)
piipi 25-02-2009 15:57
..do - (..Diablicy..)..Nasz Rymycymcy byl na wycieczce,kiedy to chlopcy chetnie piwem sie.."ostudzali".
piipi 25-02-2009 16:16
..do - (..997..) ..¡¡ racja to znowu "uszkodzony" (..wiadomo).
piipi 25-02-2009 16:27
..do - (..Ebee..)...to POLICJA zatrymala tego pijaka-mezczyzne. Ebee,a teraz tak razem..*BRAVO dla WSPANILALEJ Policji ..Ebee+Piipi.
Locke 25-02-2009 17:10
Ebee tak nie potrafi. Ebee nie cierpi organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Cokolwiek tu napiszą, to ebee i tak napisze że to wina Policji, Prokuratury lub Sądu.
~do piipi 25-02-2009 17:22
puk puk, zje... genetyczny ! Co tak poza tym ?
~Maślana 25-02-2009 19:23
młodzież jest teraz nieznośna więc nie ma co się bulwersować
mesjah 26-02-2009 0:06
za ta ucieczke to powinien dostac 10 lat...jak by tam moje dziecko jechało to bym z nim pogadał sobie...o jego dzieciach...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group