Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3656
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Prowadził auto po alkoholu i znęcał się nad partnerką

Środa, 24 sierpnia 2011, 8:21
Aktualizacja: 8:21
Autor: KMP
Po pijanemu kierował samochodem, a gdy wrócił do domu wszczął awanturę i groził swojej konkubinie. Wszystko podczas przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności.

Mowa o 39-letnim jeleniogórzaninie, który 22 sierpnia około godziny 19.00 na ulicy Wiejskiej jechał pojazdem marki Mitsubishi. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że mógł być on pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej.

Funkcjonariusze wyczuli od prowadzącego wyraźny zapach alkoholu. Badanie wykazało 2, 34 promila. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został zwolniony. 39-latek kiedy wrócił do domu wszczął awanturę, podczas której wyzywał i groził swojej konkubinie pozbawieniem życia. Kobieta powiadomiła policję.

Awanturnik został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jak się później okazało, mężczyzna 12 sierpnia uzyskał przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad konkubiną. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz groźby karalne grozić mu może nawet do 2 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group