Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6648
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezydent z PO

Wtorek, 22 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2006, 20:14
Autor: Muzyczne Radio
   Bardzo dobry rezultat w wyborach parlamentarnych i prezydenckich na terenie powiatu jeleniogórskiego chcielibyśmy przełożyć na przyszłoroczne wybory samorządowe

To słowa sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej i posła z okręgu legnicko-jeleniogórskiego Grzegorza Schetyny, który nie ukrywa, że celem numer jeden jest prezydent Jeleniej Góry. Kandydata na ten urząd Platforma przedstawi najpóźniej do marca.

       Zdaniem posła Schetyny propozycja PiS by wybory samorządowe odbyły się na wiosnę jest niedobra i Platforma jej nie poprze.

Posłanka Beata Sawicka zapowiada bardzo merytoryczny dobór osób na kandydatów Platformy na samorządowców. Nie ukrywa, że odkąd została parlamentarzystką sporo obecnych radnych regionu jeleniogórskiego oferuje chęć pracy w Platformie.

       Nie wyklucza skorzystania z doświadczenia osób rzetelnych i wiarygodnych jednak generalnie uważa, że należy wprowadzić do lokalnej polityki nowych zdolnych ludzi z pomysłami. Najpierw przygotujemy solidny program dla regionu a potem będziemy dobierać do jego realizacji kompetentnych ludzi - powiedziała poseł Beata Sawicka.

       
W ostatni piątek otwarto centrum parlamentarne dla PO na region byłego województwa jeleniogórskiego. Biura wszystkich parlamentarzystów mieszczą się na czwartym piętrze tzw. Domu Dziecka przy ulicy Długiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group