Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 5998
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezydent rozszyfrowany

Piątek, 16 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 16 czerwca 2006, 17:11
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Jelenia Góra: Prezydent rozszyfrowany
Fot. Archiwum
Grafologicznej ekspertyzie zostało poddane pismo Józefa Kusiaka, prezydenta Jeleniej Góry. O eksperymencie czytamy w piątkowym wydaniu Słowa Polskiego Gazety Wrocławskiej.

– Bardzo wrażliwa i delikatna osobowość. Nigdy jednak i przed nikim nie przyzna się do tego. Swoją wrażliwość traktuje jako największą wadę. Często okazuje przeciwstawne uczucia. Kiedy chce mu się śmiać, ma poważną minę. Kiedy jest wściekły, potrafi się uśmiechać. Bardzo ostrożny w każdej dziedzinie życia.

Jest w nim głębia i bogactwo wewnętrzne, jednak ich nie okazuje. Wybiera samotność zamiast towarzystwa ciekawskich ludzi. Na co dzień mocno się kontroluje i to go męczy. Gdyby zrezygnował z tej permanentnej autokontroli, stałby się bardziej twórczy. (…)
Jest człowiekiem, który – jeśli wypowie słowo „kocham” – można mieć całkowitą pewność, że tak jest – czytamy w ekspertyzie dokonanej przez grafologa Jolantę Grębowiec-Baffoni.

Charakter pisma zdradza wiele szczegółów z życia każdego z nas. Na podstawie tego jak piszemy można wiele powiedzieć o zdolnościach, upodobaniach, a nawet tym, jacy jesteśmy w łóżku. Dzięki umiejętności interpretacji odręcznego pisma można się dowiedzieć czy ktoś jest otwarty na innych, inteligentny, czy gburowaty.

Słowo Polskie Gazeta Wrocławska opublikowało także grafologiczne analizy charakteru wojewody dolnośląskiego, marszałka województwa oraz pozostałych prezydentów największych miast regionu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group