Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 2416
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra - Powiat: Pożary sadzy w kominach

Poniedziałek, 10 grudnia 2012, 10:44
Aktualizacja: 11:05
Autor: mea
Do trzech pożarów sadzy w kominach doszło wczoraj (09.12.) w godzinach przedpołudniowych w Jeleniej Górze i Kopańcu. Dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej ogień nie zdążył się rozprzestrzenić.

W domku jednorodzinnym przy ul. Strumykowej w Jeleniej Górze, przed godz. 8.00, zapaliła się sadza w kominie. – W akcji gaśniczej, która trwała dwie godziny brało udział siedmiu strażaków – poinformował Andrzej Ciosk, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Po godz. 11.00 płonęła sadza w kominie w budynku wielorodzinnym przy ul. Daniłowskiego w Jeleniej Górze. – Dziesięciu strażaków z Jeleniej Góry i z Sobieszowa prawie trzy godziny gasiło pożar. By dostać się do płomieni trzeba było wywiercić otwór w przewodzie kominowym w piwnicy i na pierwszym piętrze – mówił Andrzej Ciosk.

Natomiast przed godz. 14.00 pożar sadzy w kominie wybuchł w domku jednorodzinnym w Kopańcu. – Przez trudny dostęp do komina pożar gasiło prawie cztery godziny szesnastu strażaków z Jeleniej Góry i Kopańca – powiedział Andrzej Ciosk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group