Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 6862
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra - Powiat: Pożary sadzy w kominach

Poniedziałek, 10 grudnia 2012, 10:44
Aktualizacja: 11:05
Autor: mea
Do trzech pożarów sadzy w kominach doszło wczoraj (09.12.) w godzinach przedpołudniowych w Jeleniej Górze i Kopańcu. Dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej ogień nie zdążył się rozprzestrzenić.

W domku jednorodzinnym przy ul. Strumykowej w Jeleniej Górze, przed godz. 8.00, zapaliła się sadza w kominie. – W akcji gaśniczej, która trwała dwie godziny brało udział siedmiu strażaków – poinformował Andrzej Ciosk, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Po godz. 11.00 płonęła sadza w kominie w budynku wielorodzinnym przy ul. Daniłowskiego w Jeleniej Górze. – Dziesięciu strażaków z Jeleniej Góry i z Sobieszowa prawie trzy godziny gasiło pożar. By dostać się do płomieni trzeba było wywiercić otwór w przewodzie kominowym w piwnicy i na pierwszym piętrze – mówił Andrzej Ciosk.

Natomiast przed godz. 14.00 pożar sadzy w kominie wybuchł w domku jednorodzinnym w Kopańcu. – Przez trudny dostęp do komina pożar gasiło prawie cztery godziny szesnastu strażaków z Jeleniej Góry i Kopańca – powiedział Andrzej Ciosk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
368
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group