Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 8077
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poszukiwany „wpadł” podczas interwencji

Środa, 26 lutego 2020, 15:11
Aktualizacja: Czwartek, 27 lutego 2020, 6:32
Autor: 112
Jelenia Góra: Poszukiwany „wpadł” podczas interwencji
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 39–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, który poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności oraz jest podejrzewany o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

24 lutego br. około godziny 15.20 policjanci z polecenia oficera dyżurnego KMP w Jeleniej Górze pojechali na interwencję na jedną z ulic w Jeleniej Górze. Ze zgłoszenia wynikało, że dwóch pijanych mężczyzn się bije, a następnie wsiadają do auta i nim jeżdżą.

Kiedy policjanci pojawili się na miejscu, zgłaszający wskazał mężczyznę, którego dotyczyła interwencja. Ten jednak na widok radiowozu rzucił się do ucieczki pieszo. Policjanci ruszyli za nim. Zatrzymali go kilka ulic dalej. Okazało się, że 39-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego uciekał przed radiowozem, gdyż wiedział, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Od mężczyzny wyraźnie czuć było zapach alkoholu. W związku z tym, iż było zgłoszenie, że mężczyzna jeździł autem w takim stanie pobrano mu krew do badań. Na miejscu pojawiła się partnerka mężczyzny, która oświadczyła, że 39-latek zabrał kluczyki od jej auta i odjechał, wcześniej spożywając alkohol.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia, a następnie został przekazany do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

23
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
3
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group