Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2936
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Porównaj ceny z Jelonką.com

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 28 września 2020, 9:49
Aktualizacja: 10:19
Autor: Ewa Fit
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com można porównać ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland i Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRyneczek
Masło3.333.334.99-
Mleko1.991.991.99-
Jajka4.995.995.99-
Chleb1.991.992.39-
Cukier2.492.492.79-
Mąka2.393.292.19-
Ryż1.992.892.29-
Makaron2.295.492.59-
Twaróg2.591.993.99-
Kiełbasa śląska14.9914.997.39
Kurczak3.996.993.99-
Schab8.9910.9912.84-
Karkówka9.9910.9919.99-
Jabłka4.994.993.996.00
Pomidory3.993.995.997.50
Kapusta1.991.992.393.00
Ziemniaki2.992.491.493.00
Cebula4.991.791.493.50
Marchew2.991.491.503.00
Ogórki5.993.995.998.00
Papryka4.996.996.9911.00

Twoja reakcja na artykuł?

3
19%
Cieszy
6
38%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
6
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~18 sqandal 28-09-2020 12:54
........... < zielona oferta ryneczku na zabobrzu > Może i oferta ale ceny zbyt wygórowane kto tam jeszcze kupuje . Kiedyś szło się na targ żeby taniej kupić a teraz ? hm , niedlugo po tym ryneczku to tylko zielsko zostanie i tyle !!!
~Rudy 29-09-2020 14:05
do: ~18 sqandal (12:54)
Ja porównałem ceny TAXI w Jeleniej Górze i wyszło ,że tanie taxi wcale nie jest takie tanie. Najtańsze taxi tylko na PKSie stoją. Polecam:-)
~Jacek21 29-09-2020 16:44
do: ~18 sqandal (12:54)
Nie kupuje na ryneczku u politycznie zaangażowanych sprzedawczyków. Niech u nich kupuje pelowsko kodowski aparat i majtkowa radna z radą
~ 28-09-2020 15:35
handlujący na ryneczku chyba kupują w biedronce a sprzedają na ryneczku
~ha ha 28-09-2020 15:57
porównywarka taka jak cała Jelonka .Co wy porównujecie ???Jak można porównać towar ,który w każdym z marketów występuje pod inną nazwą .A CHLEB to się kupuje w prawdziwej piekarni ,
~No no 28-09-2020 17:23
Jak w każdym markecie dobra cena na półce A przy kasie wielkie zdziwienie
~ 30-09-2020 21:27
Co znaczy porownanie cen masło, makaron, ryż , A waga A producent itd . Jeonka to jakaś żenada

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group