Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 2788
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Poranek Rodzinny z brzydkim kaczątkiem

Poniedziałek, 5 marca 2018, 8:23
Aktualizacja: Wtorek, 6 marca 2018, 6:31
Autor: WAC
Jelenia Góra: Poranek Rodzinny z brzydkim kaczątkiem
Fot. WAC
Wokół opowieści o przemianie brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia krążyła tematyka kolejnego Poranka Rodzinnego z Bolkiem i Lolkiem, który zorganizował 4 marca Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie.

Marcowy „Poranek Rodzinny”, jak co miesiąc przyciągnął do sali widowiskowej „Muflona” liczne grono milusińskich wraz z rodzinami. Podczas spotkania na scenie w najbardziej łabędzim z tańców wystąpiły dziewczynki z Małej Akademii Baletu, prowadzonej przez choreografkę Annę Knych. Za chwile kilku panów z publiczności miało okazję przekonać się jak trudną sztuką jest taniec baletowy, próbując naśladować figury wykonywane przez mała baletnice. Ten fragment imprezy sprawił, że na twarzach dzieci i dorosłych pojawiło się wiele uśmiechów

W części plastycznej „Poranka Rodzinnego” dzieci z pomocą swoich rodziców wyczarowywały ze styropianu, papieru i innych materiałów figurki łabędzi, które mogły zabrać na pamiątkę do domu. Na koniec niektóre z dzieci, które miały szczęście w losowaniu otrzymały upominki ufundowane przez sponsorów imprezy.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group