Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 16124
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Popłynęli do Mikołajkowej Krainy Łagodnych z Katarzyną Groniec

Sobota, 3 grudnia 2011, 12:11
Aktualizacja: Niedziela, 4 grudnia 2011, 8:03
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Popłynęli do Mikołajkowej Krainy Łagodnych z Katarzyną Groniec
Fot. Agrafka
W Zdrojowym Teatrze Animacji odbył się wczoraj koncert Katarzyny Groniec w ramach IV Mikołajkowej Krainy Łagodnych. Artystka przedstawiła swój repertuar z najnowszej płyty „Pin–up Princess”. Organizatorem była Przystań Twórcza Cieplickie Centrum Kultury.

Katarzyna Groniec jest zarówno piosenkarką, jak i aktorką, podczas koncertu nie zabrakło więc ciekawych zabiegów artystycznych, scenicznego gestu i teatralnych akcentów. W 2008 r. artystka otrzymała Dyplom Mistrzowski Nagrody im. Aleksandra Bardiniego za wybitne osiągnięcia w piosence aktorskiej i tym razem pokazała swój subtelny głos i aktorskiego ducha na scenie Zdrojowego Teatru Animacji.

Premiera najnowszego albumu "Pin-up Princess” miała miejsce 08.11.2011, a koncert w ramach IV Mikołajkowej Krainy Łagodnych, organizowanej co roku przez Przystań Twórczą, wszedł w skład trasy promującej ten album. Utwory z tej płyty to zapis przemyśleń, jakie nawiedzają kobietę po 35 roku życia, zarówno o chwilach pięknych, jak i tych świadczących o ludzkim przemijaniu. Warto podkreślić, że sześć utworów z krążka napisał Wojciech Waglewski, a gościnnie można usłyszeć w alKapelę Ze Wsi Warszawa.

Piosenkarce akompaniował zespół, w którym na fortepianie i instrumentach klawiszowych grał Łukasz Damrych, na bassie Robert Szydło, na perkusji Łukasz Sobolak, a Bartek Miarka – na gitarze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group