• Poniedziałek, 9 grudnia 2019
  • Godz. 18:47
  • Imieniny: Joanny, Leokadii, Wiesława
  • Czytających: 7714
  • Zalogowanych: 17
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Policjant pobił klienta baru łomem. Straci pracę?

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 5 lutego 2016, 11:41
Aktualizacja: 11:51
Autor: Angelika Grzywacz – Dudek
Fot. 112
Trwa postępowanie dyscyplinarne wobec dwóch jeleniogórskich policjantów, z których jeden pobił podczas interwencji napadniętego przez złodzieja klienta baru, a drugi funkcjonariusz w ogóle nie podjął czynności. – Mimo że pokazane fragmenty monitoringu nie obrazują całej interwencji, Komendant Miejski Policji z chwilą kiedy otrzymał informację o tym zdarzeniu natychmiast powiadomił prokuraturę oraz Biuro Spraw Wewnętrznych – informuje Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. – Zawiesił również funkcjonariuszy w czynnościach, a także zlecił postępowanie wewnętrzne, które dało podstawę do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego – dodaje P. Petrykowski.

Postępowanie w sprawie jeleniogórskich funkcjonariuszy prowadzone jest dwutorowo. Sprawę bada prokuratura, a także Biuro Spraw Wewnętrznych.

- Toczy się postępowanie, które ma wyjaśnić szczegóły i okoliczności zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie – dodaje rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Przypominamy, że chodzi o niedzielną (31.01) interwencję, która została podjęta przez dwóch jeleniogórskich funkcjonariuszy prewencji około godz. 9.00 pod jednym z cieplickich barów. Według "Gazety Wrocławskiej, z nagrania monitoringu wynika, że policjanci przywieźli pod bar mężczyznę, miejscowego złodziejaszka, który zaatakował łomem klientów baru, a potem sam policjant zadał napadniętemu mężczyźnie kilkanaście ciosów tym narzędziem. Tymczasem sprawca bójki odjechał prywatnym autem. - Zaatakowany przez policjanta mężczyzna nie bronił się. Obok w tym samym czasie miała miejsce bójka drugiego z klientów z napastnikiem. Drugi policjant nie zareagował – informuje Gazeta Wrocławska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (80) Dodaj komentarz

~ja 5-02-2016 11:59
Wywalic z policji na zbity pysk panie.
~acab 5-02-2016 11:59
policyjna patologia
~lewosławny 5-02-2016 12:03
Jelenia coraz bardziej slawna ,,,negatywnie.
~ 5-02-2016 12:10
ocho juz dlubali przy nagraniu z monitoringu
~vd 5-02-2016 12:14
widziałem film na yo..ube.te byd.laki w mundurach widac jak traktuja ludzi a te bydle co znimi przyjechało, co tak dzikuje bo pewnie ci mundurowi to jego ziomkowie powinien byc ostro przeorany ,tak kolezko wydaje ci sie ze masz plecy w policji ,to teraz pieknie wam sie czknie ,i na zbity pysk tych pseudo policjantow
~tak ma być 5-02-2016 12:15
patologią to jest to, że ludzie z gazety ujawniają takie sprawy! widać jakie mamy standardy w naszej ukochanej policji...splunąć to mało!
~ 5-02-2016 12:28
Czy zostanie zwolniony? Po po to pytanie!!! To nie policjanci, to PATOLOGIA!!! Tacy ludzie sa niebezpieczni dla spoleczenstwa! Powinni poniesc dotkliwa i surowa kare. Mysle ze takich ludzi trzeba izolowac!!!
~g 5-02-2016 12:30
bardzo dobrz ze ludzie z gazety to ujawnili , wiadomo z policją nie wygrasz, ale gdyby nie to nagranie video to ci mundurowi razem z ich kolegą złodziejem dalej bezkarnie by szmacili ludzi ,,,a tu jeb dowod na to jak niektorzy policjanci traktują ludzi
~xx 5-02-2016 13:18
Nareszcie Jelonka raczyła o tym napisać.Fajnych czasów się doczekaliśmy jak już policja służy złodziejaszkom za taxi i podwozi takich do baru.Brawo,dobrze obrany kurs w stronę krajów III świata.
~Czytelnia 5-02-2016 13:37
Co jak co, ale jelonka ma refleks. Wczoraj wszystkie media o tym trabily, a jelonka "miejscowy " portal dziś zaskoczył. I to cytuje jeszcze inne media.
~milicjaaa 5-02-2016 13:46
Jeśli policja przywozi złodzieja na napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia to już jest skandal i wstyd dla całej komendy. Nie chce się żyć w kraju w którym dochodzi do takich przestępstw. Metody stalinowskie urzywane przez ZOMO nie mogą mieć miejsca w cywilizowanym kraju w centrum Europy.
~ 5-02-2016 13:50
Jak ktoś coś zrobi i zostanie normalnie aresztowany, i po czynnościach wypuszczony na wolność top piszecie, że powinni go spałować, łapy połamać itd, jak już któremuś policjantowi nerwy puszczą i załatwi sprawę tak jak powinno się to załatwiać to nagle biedny bandyta, ludzie chwilę wcześniej ten koleś latał z łomem i bił niewinnych przypadkowych ludzi, dostał kilka strzałów od policji i wielka afera, jak by zrobił coś takiego dawniej to by dostał na miejscu zdarzenia, później jeszcze na komisariacie, i może by się nauczył jak należy się bawić. Nie myślałem, że kiedykolwiek to napisze, ale tu brawa dla policjanta.
~ 5-02-2016 14:06
do 13:50 - czytanie ze zrozumieniem się kłania, jak nie działa, to może filmik pomoże w zrozumieniu: właśnie afera jest o to największa, że policjant pobił napadniętego (poszkodowanego) łomem, którego wcześniej użył kolega policjanta: złodziejaszek podwieziony do baru policyjną taksówką. To naprawdę tak trudno zrozumieć??
~` 5-02-2016 14:07
Koledzy z kod-mendy pomogą - wiadomo - demokracja.
~Tu macie cały film 5-02-2016 14:12
https://www.youtube.com/watch?v=bNE43WIvJVQ
~do 13,50 5-02-2016 14:14
Na stroni gazety wrocławsiej pisze że policjant bił łomem ofiarę zajścia a nie napastnika którego sam policjant dowiózł na miejsce przestępstwa radiowozem. Na stronie gazety wrocławsiej jest nagranie monitoringu, przerażające, szok żę policjant na służbie dopuszcza się takich czynów.
~ 5-02-2016 14:16
Znam jedno zdarzenie, w którym policjanci z cieplickiego komisariatu ewidentnie współpracowali z przestępcami na korzyść poszkodowanej. Sprawa dotarła do sądu i utknęła. Może prokuratura zajęłaby się dziwnymi "zdarzeniami" w cieplickim komisariacie?
~zxzxzx 5-02-2016 14:19
skąd wiadomo, że to był złodziej i że ci, którzy zostali pobici byli niewinni?
~errata 5-02-2016 14:19
Errata do wpisu z 14:16 - "policjanci z cieplickiego komisariatu współpracowali z przestępcami na NIEkorzyść poszkodowanej"
~ 5-02-2016 14:25
Z ostatniej chwili: prokuratura,prowadząca postępowanie, znalazła po przeszukaniu, łom na komisariacie w Cieplicach.
~ 5-02-2016 14:28
cytat z Gazety Wrocławskiej: "Udało się nam ustalić, że mężczyzna przywieziony przez policjantów pod bar to drobny złodziejaszek spod Jeleniej Góry. Nieoficjalnie wiemy też, że wcześniej ten patrol policji został wezwany na interwencję przez jeleniogórskiego taksówkarza, któremu agresywny mężczyzna z nagrania nie zapłacił za kurs. Ten poprosił policjantów, by podwieźli go w rejon baru, skąd miał wziąć 50 złotych na uregulowanie rachunku. W lokalu nikt mu nie chciał pożyczyć tej sumy, co było powodem kłótni i bijatyki."
~Matysiak 5-02-2016 14:31
Teraz widać jak na dłoni , co oznacza wyjazd Komendanta na wakacje do Azji. Brak nadzoru winien spowodować że kilka gości opuści resort. Za moich dobrych czasów sytuacja niemożliwa do wykonania, Policjanci byli dobrze przygotowni do działań. To co teraz obserwuję - włos na głowie staje. Pozdrawiam Byłych.
~qwe 5-02-2016 14:31
Pomijając konszachty policjantów z tym typem to jednak ewidentnie widać na filmie że ten obity łomem skakał z łapami do gliniarza.W tej akcji wszyscy mają za pazurami,na niewinnych nie trafiło.
~M&M`s 5-02-2016 14:33
Ale Sito (w czapeczce) ze swoimi kolegami z policji bujał sie wyjątkowo szeroko. Niech zrobią cos w końcu z bandytami w policji i policjantami wsród bandytów,bo jeszcze troche bedziemy wzywać bandytów na pomoc jakpolicje zobaczymy. Tylko Patrzec jak będą bezkarnie krasc i rabowac jak Michal bankomaty.
~ 5-02-2016 14:35
Takie "drobne złodziejaszki" to najczęściej informatorzy przydatni policjantom - niestety nie za darmo: policja przymyka oczy na złodziejaszkowe potyczki z prawem i nieraz za bardzo się z nimi brata - dość często kosztem poważnego łamania prawa i praworządnych obywateli, którzy nie są dostatecznie chronieni przed "złodziejaszkami".
~cichy tom 5-02-2016 15:17
POlicja i wszystko jasne ...a tym bardziej cieplicka ;)
~zx 5-02-2016 15:45
Zachciało się ziomeczkom pracy w milicji ale zapomnieli ze do tego trzeba mieć predyspozycje psychiczne.Służbowa pała,gaz i broń przy pasie a ten ustawia typa do pionu łomem jakby był członkiem crips;)WTF???
~antał 5-02-2016 16:15
zgadzam sie z większością do dziś żałuję że nie zrobiłam nic widząc jak policjant z cieplic kopał pijaka po głowie ,ten pijak był tak nawalony że ledwo stał masakra ale przysięgam nigdy się nie zawacham
~Taki 5-02-2016 16:22
pies już dawno powinien skomleć pod celą, a nie ludzi bić łomem jak na Białorusi, pewnie ten złodziej to ich ziomal co im kapował. szkoda ze klient nie był silniejszy i nie zdzielił w łeb psa łomem było by bardziej smiesznie:)
~zakolec 5-02-2016 16:28
do niby Matysiaka: co ma do rzeczy kto gdzie na urlopie do tej sprawy? Poza tym nie ma fonii na nagraniach i nie ma możliwości oceny zagrożeń. Wg mnie jedyne nieprofesjonalne zachowanie policjanta to takie, że po odebraniu breszki nie odrzucił jej pod radiowóz. To spowodowało, że gdy potrzebował użyć tomfy miał zajęta rękę, a same uderzenia były jak najbardziej prawidłowe z tym, że powinny być zadane wielofunkcyjną pałka typu tomfa. Dlaczego policjanci ocenili że w tym przypadku agresorami są "poszkodowani" tego nie można ocenic na zasadzie domysłów. Obaj są wg mnie b.dobrymi policjantami i wiele było tu w jelonce i innych mediach artykułów o skutecznej policji właśnie tylko w wyniku działania jednego czy drugiego. Zabójstwa, przerzuty narkotyków, zatrzymanie wielu nieb. osób itp...
~zakolec 5-02-2016 16:39
cd. Teraz wielka afera bo policjant zamiast tomfy uderzył breszką, która użyta w taki sposób nie mogła spowodować większych obrażeń niż tomfa. Nie uderzył w kolano, w kości czy głowę, a jest tu jakaś nagonka na policję. Dziwi zachowanie komendanta - zamiast najpierw samemu przeprowadzić postępowanaie wyjaśniające i nawet dyscyplinarne - gdyby w jego efekcie dowiedział sie że doszło do przestępstwa dopiero zawiadomić prokuraturę ale tłumaczę to tym, że obawiał się że skupi sie na nim uwaga mediów i napiszą one kiedy zaczynał służbę więc odbił piłeczkę niech sie teraz wypowiada prokuratura.... Ale niech sobie przypomną przełożeni ile razy odbierali pochwały za tych właśnie policjantów. Mam nadzieję że nie ukrzyżują Was dla przykładu bo byłaby to wielka strata dla społeczeństwa. ZAKO
~jacc 5-02-2016 16:43
Co to za go gosciu w czapeczce?
~do zakolec 5-02-2016 16:44
jak ten byd ... z policji jeb... by cie za nic tym łomem to inaczej bys gadał. i nie broń czegos co widac ewidentnie na filmie
~ 5-02-2016 16:56
przykład naszej policjii https://www.youtube.com/watch?v=ViiUIxFauxg
~do jacc 5-02-2016 17:00
To Sitek z Piechowic,konfitura !
~Bialorus 5-02-2016 17:11
A jak tam policjantka skazana za napad na bank w starej kamienicy i policjanci co wpadli do rzeki pod wplywem alkocholu przy WORD wszystko w ostatnim czasie. Teraz jeszcze to. Bialorus a nie Europa
~z 5-02-2016 17:56
Pomijam fakt że poszkodowani byli nawaleni jak stodoły i z pewnością nie stali grzecznie z rączkami z tyłu ale mundurowy powinien by wydalony ze służby natychmiast.Gdyby miał odrobinę oleju w głowie to zamiast łoma z taką samą skutecznością użył by tonfy i nie było by sprawy.Zastanawiam się kto robi im badania psychologiczne i jakim cudem niektórzy je zdają.
~Myk 5-02-2016 18:03
I tak najlepszy był ciosmacek karakanekl! Do policji ida błazmy. Policja moze gooo....no zrobic. Smieszą mnie ludziki z drogóweczki... pikpoki. Ostatnio policja w jelonce przeginia kto tam pracuje?? Hołota i tyle!! Co drugi nie nadaje sie do służby
~Sent 5-02-2016 18:17
Ale bzdurki piszecie pokojarzcie fakty, policja nie podwozi tego ziomka tylko on wysiada na parkingu z czarnego kombi to raz, dwa idzie to kasyna co się w środku dzieje też nie wiadomo, trzy wychodzi z kasyna i robi się napierdzielanka, 4 bardziej ,,przytomna ofiara'' jednak postanawia wymierzyć sprawiedliwość idą a tam policja na parkingu, chcą lać swojego oprawcę ale jak się dobrze przyjrzycie po stop klatce, to widać że mundurowi do tego nie dopuszczają bo stają między oprawcą a naszymi ofiarami, 5 dochodzi do wyzwisk w stronę policjantów i jeden zaczyna dotykać policjanta, sory ja tu nikogo nie bronie ale dotknij policjanta na ulicy albo w trakcie interwencji, to już podpadasz pod naruszenie nietykalności itd.. jak piszę pan dziennikarz śledczy sprawa ma miejsce w niedziele............
~Sent 5-02-2016 18:21
a wypływa w środę, szaleństwo skoro ma dostęp do monitoringu to niech pokaże też co w środku się działo, i wtedy będziemy mieć obraz sytuacji, bo skoro ma dostęp do materiału operacyjnego i go tak udostępnia to już podpada pod abwerkę moim skromnym zdaniem. U nas jednak łatwiej jest wydać wyrok zaocznie niż opisać stan faktyczny
~poGROMCA 5-02-2016 18:25
to się nazywa policyjna mafia w j.g ateraz pieski pujdą za grosze na pseudo ochroniarzy do marketu a otem brat albert burki !!!
~Yhy 5-02-2016 19:38
Nie znasz sytuacji...nie komentuj!!!
~karta 5-02-2016 19:43
oj joj ale wielce mi co.palka teleskopowa dostal bo sie stawial.fragment co o niczym nie swiadczy.
~do sent 5-02-2016 19:52
Dużo racji jest w tym co piszesz ale wytłumacz lanie łomem po kolanach.Czy wg.Ciebie jest to normalne skoro umundurowany gliniarz ma środki przymusu bezpośredniego w postaci gazu,tonfy i kopyta????Poza tym nie zauważyłeś jaką stronniczość wykazują wobec tego pseuodokozaka w czapeczce,który jest cwany bo leje pijanego w sztok typa?
~ 5-02-2016 20:06
juz o naszych dzielnych policjantach mowi cała Polska, a jutro bedzie mowiła cala Unia Europejska i potem calyyyy swiaaaaat- huraaaa jestesmy sławni i to nie z przyczyn krajobrazowych, artystycznych czy tez z powodu nauki - za to technika bicia łomem moze przejdzie jako nowa dyscyplina sportowa. Hura Hura Hura
~pie 5-02-2016 20:08
WIE ktoś jak nazywaja się ci policjanci???
~jaśś 5-02-2016 20:16
Darek reporter nasz byl napewno pierwszy na miejscu.
~do pie 5-02-2016 20:17
no jak sie nazywaja PSY
~jud 5-02-2016 20:35
Cała jeleniogorska policja powinna zostac przeswietlona przez FBI zreszta w naszym miescie nie ma policji tylko gang ktory legalnie nosi bron przy dupsku
~ 5-02-2016 21:07
matysiak niech.... byłych to byli bandyci
~król cyganów 5-02-2016 23:32
Kupie kopyto i czarny dres i fuck FBI I CBŚ i .... Całą wieś
~ 5-02-2016 23:32
Taka policja jaki minister niebywała buta, tupet i jasnowidztwo !!
~empe 6-02-2016 0:46
... czekam na wyjaśnienie sprawy, która dziwnym trafem straciła łeb:, była sprawa w sobotę a w poniedziałek nikt nic nie wie, czyli jakby nie było sprawy, czyli ktoś ukręcił sprawie łeb, przyjechali panowie, napisali protokół, robili zdjęcia, chyba pękła klisza albo ktoś ma chody, szanowni panowie ja nie odpuszczę
~jpjp 6-02-2016 0:52
Policja w Ciepłych pozwala okradać mieszkańców,!!!! Wydaje mi się, że złodzieje dzieła się łapami z policją i dlatego chodzą sobie po mieście przez nikogo nie zaczepiasz. I kradną na potęgę! !! A jak składał em zawiadomienie na policje ze mnie okradli to mi powiedzieli ze Oni nic nie mogą zrobić, bo złodziej taki mówi , że znalazł fakty i muszą go puścić! !!! Ściema, współpraca !!! Mam nadzieje ze Karma ich z miażdży! !!! ..a na razie JPJP
~ja 6-02-2016 2:51
KP Cieplice to największy burdel jaki istnieje . Najwyższy czas zająć się tym co tam się dzieje . Jak nie komendant alkoholik,to co drugi pod wpływem narkotyków . Panie B. - czas i na pana .
~Ech... 6-02-2016 6:33
Zle sie w Polsce dzieje, ech zle! Policja tak zaniża standardy, iz siega dna, ludzie na ulicach jacys dziwni, a politycy (pis) za wszelka cene pragna odebrac nam wolnosc (nie tylko wolnosc slowa) Upodabniamy sie do podlej Rosj, a Rosja to pieklo na ziemi !!! Do pelni "szczescia" brakuje nam "biednych uchodzcow" Ech... Zle sie w Polsce dzieje!!!
~iras 6-02-2016 10:55
Wyrzucić z policji takich i policji nie będzie. Po co taka formacja potrzebna???
~s k 6-02-2016 12:37
słynny komisariat cieplicki , im wolno po pijaku jeździć albo autami prywatnymi z nie sprawnym całym oświetleniem i w dodatku bez tablic rejestracyjnych i wszystko jest ok. prawda panie Darku.K ? to co tam taki łom tylko dziwi mnie jch głupota monitoring z kasyna jest zamiast gościa zwinąć na komendę i tam go poturbować (jak robią tu zazwyczaj ) to leją go pod kamerą . Swoją drogą po drugiej stronie ulicy jest kamera miejska do której milicja ma nieograniczony dostęp , dlaczego nie udostępnili też z niej zapisu?
~werty 6-02-2016 13:23
Cieplicki komisariat i cała jego kadra to dziady , jak widzą nawalonego słynnego na całą jelenią bandziora który stoi na środku skrzyżowania i kieruje ruchem to wolą pojechać w inną stronę , wolą pojechać na "fabrykę" czyli na komisariat i fałszować podpisy obywateli albo dawać im do podpisu druki in blanco. A i potrafią celnie pstrykać ustnikiem od alkomatu zatrzymanemu prosty w twarz .
~do bsw 6-02-2016 13:25
Zróbcie kontrolę na tej komendzie , wyniki gwarantowane .
~hahahaha 6-02-2016 14:04
policjant nie ułomek wie jak użyć łomek a może był niezłomny lecz bardziej ułomny
~Ciekawski 6-02-2016 14:49
A co ma wspólnego Michaś i bankomat
~Rafałek 6-02-2016 15:07
https://www.youtube.com/watch?v=bNE43WIvJVQ oryginalne nagranie z monitoringu
~Altul 6-02-2016 17:12
Nie zaczynaj do mnie bo nasle na ciebie moje plecy z policji, lomem cie roz..bia XD
~pppp 6-02-2016 18:34
BRAWO POLICJA! Szacun. Bardzo dobra wiadomość. Policja jest właśnie od tego, żeby tłuc żuli, złodziej i bandytów po ryjach - tak naprawdę to jedyna metoda, by jako tako zapanować nad kryminalistami. Róbcie swoje chłopaki, a menelskimi komentarzami się nie przejmujcie. Przeciętny debil-komentator z gębą pełną politycznej poprawności inaczej będzie kwiczał, gdy jakiś degenerat przystawi mu kosę do szyi i zażąda portfela, a w pobliżu nie będzie policjanta z jajami.
~slwes 6-02-2016 18:41
"MILICJA OBYWATELSKA" identycznie postępowała, a POpaprańcy POzwolil POlicji POganiać naród.
~ 6-02-2016 23:49
Oczywiście że brawo Policja. Pójdą sobie chłopaki i Paniusie do Pubu, drą ryje, wrzeszczą , pyskują, bo to bydło zachować się kulturalnie nie umie i idzie poszaleć, myśląc że nikt bogatych nie tk nie nawet jak nauka barmanów w twarz. Bogate Paniusie i Chłopaczki mają tylko prawa , Zero obowiązków. A jak Policja próbuje tych debili uspokoić to jest zła. Kupa śmiechu. Mam nadzieje, że masz dobre układy i najwyżej zabiorą trzynaske.
~Rysiek z PO 7-02-2016 1:40
Teraz Prorok Rudy postawi zarzuty napaści na funkcjonariuszy Policji a reszte spraw umorzy !
~Niet! 7-02-2016 7:07
Kiedy czytam te wpisy, to widze ze ta cieplicka policja to totalna patologia!!! Natomiast kto broni policjantow ten jest zdrowo po... Szkoda czasu!!! Zero zaufana do policji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Łukasz 2 7-02-2016 12:17
Psy Psy Psy teraz idąc po ulicy każdego będę okładał łomem ciekawe jak zareagują szczególnie te ...... z Cieplic posterunek numer dwa ......
~Alicj 7-02-2016 12:32
Jak nazywaja sie Ci Policjanci ??? Bo nikt nie pisze kto to byl taki .
~Obeznany 7-02-2016 14:36
UWAGA Gościu z Piechowic donosi policji na wszystkich i o wszystkim. Nie wiem kto normalny z nim jeszcze rozmawia.
~Do obeznany 7-02-2016 21:01
Obeznany ty sam teraz z siebie onosiciela robisz !!! Ten koleszka nigdy by nikogo nie sprzedał ...!!
~Do obeznany 7-02-2016 21:10
Obeznany ty sam teraz z siebie onosiciela robisz !!! Ten koleszka nigdy by nikogo nie sprzedał
~kkk 8-02-2016 18:16
środki przymusu bezpośredniego określa utawa. A wewnętrzna Policja na pewno ich udupi zmieniła się władza i muszą pokazać że nie zamiatają sprawy pod dywan
~urwisko 8-02-2016 18:44
same ćpuny z tej Policji ,Skorumpowane Państwo ciągle tylko biednych dojezdzają a sami to najwieksza banda złodziejaszków Mafijka kazdy to wie jakie lewe interesy robi policjia słychać i widać i ukrywaja ich machlojki.......Powinni Nieść pomoc a Wciąrz nas okradają i nadodatek biją Łomem....
~pie 9-02-2016 19:57
Michaś zawieszony?
~kora 10-02-2016 6:58
jakimprawem nazywacie Policjantów psami wy po ukończinych wielu podsyawówkach. Bohaterowie a jak wam sie coś stanie to całujecie tych psów po rękach.
~Norka 12-02-2016 8:12
Wie ktos jak nazywaja sie Ci policjanci ?
~warjat 12-02-2016 20:50
Te ... Policyjne biją handlują narkotykami latają naćpane i są bezkarne oni i ich informatorzy kiedy to się wreszcie skończy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group