Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6121
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Policjanci zdążyli uratować desperatkę

Czwartek, 14 czerwca 2018, 16:29
Aktualizacja: 16:32
Autor: 112
Policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 24–letnią mieszkankę Szklarskiej Poręby. Kobieta była w złym stanie psychicznym i groziła odebraniem sobie życia.

Wczoraj (13.06) około południa oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał informację od osoby ze Stowarzyszenia Itaka, że zadzwoniła do nich kobieta, która poinformowała, że zamierza popełnić samobójstwo. Przekazała, że jest mieszkanką Szklarskiej Poręby, podała swoje imię, po czym się rozłączyła. Po tej rozmowie kontakt z nią się urwał.

- W związku z zagrożeniem jej życia dyżurny natychmiast przekazał informację policjantom ze Szklarskiej Poręby, którzy rozpoczęli poszukiwanie kobiety. Wytypowanie dzwoniącej oraz ustalenia jej adresu zajęło funkcjonariuszom około godziny. Na szczęście zdążyli z pomocą na czas. Kiedy pojawili się u niej w mieszkaniu, kobieta była sama i w bardzo złym stanie psychicznym. 24-latka przyznała się, że zamierzała odebrać sobie życie. Kobieta potrzebowała pilnej pomocy, dlatego zaraz po interwencji został przekazana pod opiekę lekarzy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group