Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7290
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Policja poszukuje właścicieli

Wtorek, 15 września 2015, 8:33
Aktualizacja: Środa, 16 września 2015, 17:03
Autor: 112
Jelenia Góra: Policja poszukuje właścicieli
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci poszukują właścicieli przedmiotów, które zostały zabezpieczone podczas przeszukania w jednym z mieszkań w Piechowicach. Istnieje podejrzenie, że rzeczy te pochodzą z przestępstwa. Osoby, które je rozpoznają proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze prowadzą postępowanie, w ramach którego podczas przeszukania zabezpieczyli szereg przedmiotów, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstwa.

- W mieszkaniu tym funkcjonariusze znaleźli dwie wagi elektroniczne, trzy telefony komórkowe oraz kilka tysięcy złotych. W piwnicy zabezpieczyli specjalistyczny sprzęt geodezyjny oraz elektronarzędzia znanych firm o wartości co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. W busie należącym do zatrzymanej wówczas 22-letniej kobiety policjanci ujawnili dwa rowery o wartości około 2 tysiące złotych, które miały celowo zatarte numery – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat prezentowanych przedmiotów lub ich właścicieli proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie w Wydziale Kryminalnym w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze – ul. Armii Krajowej 22, pokój nr 4 bądź telefonicznie - 75/75-20-152, 75/75-20-231 lub na numer alarmowy 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group