Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7385
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pojadą kolarze – będą utrudnienia w ruchu

Sobota, 23 maja 2015, 8:04
Aktualizacja: 8:06
Autor: Angela
Region: Pojadą kolarze – będą utrudnienia w ruchu
Fot. Organizator
Towarzystwo Kolarskie "Karkonosze Tour" – organizator XXIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "BAŁTYK – KARKONOSZE TOUR"– informuje, że z powodu rozgrywania piątego etapu zawodów w niedzielę (24 maja 2015 r.) pojawią się utrudnienia na drogach w Kowarach i w Piechowicach.

W godzinach 8.30 - 11.00 wyłączone z ruchu będą kowarskie ulice: Pocztowa, Chopina, Mickiewicza, Kowalska, Wiejska, Podgórze oraz odcinek "Drogi Głodu" na Przełęcz Kowarską.

Z powodu rozgrywania w tym samym dniu (24.05.2015 r.) szóstego etapu zawodów w godzinach 17.15 - 18.15 na ulicach: Karpacka, Karkonoska, Zamkowa, Kamiennogórska, Rejtana, Kowalska, Wiejska, Podgórze oraz odcinek "Drogi Głodu" na Przełęcz Kowarską nastąpią utrudnienia, łącznie z zamknięciem ruchu na czas przejazdu zawodników.

Natomiast od godziny 15.00 do 17.00 utrudnienia na drogach pojawią się w Piechowicach. Można się ich spodziewać na odcinku ulicy Żymierskiego od Huty Julia do Piechowickiego Ośrodka Kultury, gdzie usytuowany będzie start wyścigu. Zamknięta na ten czas będzie ulica Mickiewicza.

- W związku z odbywającą się w tym dniu Komunią Świętą prosimy wszystkich zmotoryzowanych mieszkańców udających się w godzinach popołudniowych do kościoła o skorzystanie z możliwości objazdu ulicą Kolejową, a także o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu pieszym i drogowym. Za utrudnienia przepraszamy – dodaje burmistrz Piechowic Witold Rudolf.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group