Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7838
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Podziękowanie Zbigniewa Ładzińskiego

Piątek, 2 września 2011, 8:35
Aktualizacja: 8:36
Autor: Tekst sponsorowany
JELENIA GÓRA: Podziękowanie Zbigniewa Ładzińskiego
Fot. TS
Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele! Otrzymałem od Was wielki dar. Dar zaufania! Pragnę Wam za to gorąco i z całego serca podziękować!

Tysiące Waszych podpisów poparcia dla mojej kandydatury do Senatu RP są wielkim kredytem, który z pokorą i wielką dumą przyjmuję jako zadanie do rzetelnego wypełnienia. Każdy Państwa głos – każdy gest poparcia – jest dla mnie wielkim zaszczytem i jednocześnie jest ogromnym zobowiązaniem, z którego każdego dnia będę się rozliczał przed każdym z Was – przed każdym moim wyborcą. Dziękuję licznej rzeszy wolontariuszy i sympatyków za Wasz wielki wysiłek i wiele godzin bezinteresownego poświęcenia.

9 października możemy zwyciężyć. Możemy wybrać Senatora naszej ziemi, który będzie niezależny od politycznych partii i ich ciągłych kłótni. Senatora, który jest aktywny i wrażliwy społecznie. Senatora, który będzie dobrze służył mieszkańcom, ponieważ zna ich problemy, a oni bardzo dobrze znają jego.

Jestem stąd. Z tej ziemi, gdzie wszyscy razem żyjemy, pracujemy i gdzie znosimy wyzwania losu. Znacie mnie dobrze. W tych dniach otrzymałem od Was gigantyczny ładunek pozytywnej energii i sympatii. Jeśli ze mną będziecie w dniu wyborów, jeśli razem ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi udzielicie mi swojego zaufania to na pewno zwyciężymy. Jestem z K.W.W. Aktywni Społecznie.

Proszę o Państwa głos!
Z wyrazami głębokiego szacunku i wdzięczności
Zbigniew Ładziński
Kandydat na senatora RP

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group