Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9348
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podopieczni Jacka Szreniawy na scenie

Czwartek, 21 marca 2019, 7:40
Aktualizacja: Piątek, 22 marca 2019, 13:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Podopieczni Jacka Szreniawy na scenie
Fot. Przemek Kaczałko
W środę (20.03) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury zaprezentowali się podopieczni Szkoły Muzyki Rozrywkowej Jacka Szreniawy. To cykliczne podsumowanie kolejnego etapu doskonalenia muzycznego młodych ludzi z Jeleniej Góry i okolic.
Staram się robić podsumowania raz na semestr - zaznaczył Jacek Szreniawa, organizator spotkania pod hasłem "Wiosna, ejże Ty...".

Podczas przeglądu w JCK wystąpili: Aleksandra Postek, Marta Foitzik, Tristan Samulski, Martyna Florczyk, Maja Balawajder, Oliwia Wiśniak, Adam Staworzyński, Jakub Waśko, Zuzanna Maj, Kostek Arcimowicz, Wiktoria Skiba, Wojciech Rybiński, Julia Waśko, Klaudia Kwiecińska, Julia Górecka i Kamil Kramarczuk.

Zwykle są to dzieci bardzo wrażliwe i mam nadzieję, że pracując z nimi pomagam im tę wrażliwość ukierunkować. Stanięcie na takiej dużej scenie w Jeleniogórskim Centrum Kultury, przy pełnych światłach, zawodowym nagłośnieniu to często bardzo duży stres dla nich. Pierwsze kroki z kimś, z kim spotykają się na co dzień są dużo łatwiejsze. Jeśli ktoś z nich będzie chciał to robić zawodowo, myślę że będzie im łatwiej - wyznał Jacek Szreniawa - muzyk, kompozytor, aktor i pedagog.
Muzyka jest czynnikiem niedocenianym, a jednak bardzo ważnym w rozwoju młodzieży - dodał J. Szreniawa.

Twoja reakcja na artykuł?

16
84%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
2
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group