Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4465
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Podium dla mundurowych

Czwartek, 24 grudnia 2009, 9:14
Aktualizacja: 9:15
Autor: KAM
REGION: Podium dla mundurowych
Fot. KAM
Życzenia świąteczne i słowa uznania usłyszeli najlepsi dzielnicowi podczas spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, gdzie rozstrzygnięty został konkurs na najlepszego policjanta pierwszego kontaktu.

Aneta Geletta to najlepsza dzielnicowa z powiatu lwóweckiego, a Jarosław Rogólski z Mirska wygrał w kategorii miejskiej. Drugie miejsca na podium zajęli Wojciech Tyczek, który jest dzielnicowym z terenów wiejskich i Zbigniew Jaskuła, który pracuje we Wleniu i tam cieszy się bardzo dobrą opinią wśród mieszkańców.

Laureaci drugich miejsc nie mogli osobiście odebrać nagród i podziękowań, ponieważ są chorzy. Nagrody i podziękowania dla nieobecnych z rąk komendanta powiatowego policji Leszka Dłużyka i starosty lwóweckiego Artura Zycha odebrał zastępca naczelnika sekcji prewencji Marek Zatorski.

Na spotkanie w komendzie policji przybyło wielu gości i samorządowców. Obecni byli: starosta lwówecki Artur Zych, zastępca burmistrza Mirska Jan Zaliwski, prokurator rejonowy Jerzy Szkapiak, przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfowie Śląskim Robert Skrzypek, komendant Straży Miejskiej w Lwówku Śląskim Jacek Nowobilski oraz redaktor naczelna lubomierskiego miesięcznika Sami Swoi Jadwiga Sieniuć.

Rozstrzygniecie plebiscytu na najlepszego dzielnicowego połączonego z Wigilią rozpoczęło się od oficjalnej odprawy i słów podziękowań dla policjantów. - Dziękuję wam wszystkim za to, że tak licznie przybyliście na dzisiejszą uroczystość. Cieszę się, że tak wielu mieszkańców zauważyło nasze starania i cieszymy się tak dużym zaufaniem społeczeństwa. Gratuluję dzielnicowym – mówił komendant lwóweckiej policji Leszek Dłużyk.

W plebiscycie na najlepszego dzielnicowego, który trwał kilka tygodni, brane pod uwagę były wyniki w sondach na lokalnych portalach internetowych, oddane głosy w lokalnych miesięcznikach i konkurencje indywidualne. - Dzielnicowi musieli przejść przez kilka etapów. Przeprowadziliśmy autoprezentację, test z wiedzy i zajęcia praktyczne takie jak strzelanie. Podsumowaliśmy wszystkie konkurencje i wyłoniliśmy najlepszych – mówi oficer prasowy Marek Madeksza

Po oficjalnej ceremonii komendanci Leszek Dłużyk i Robert Miras zaprosili wszystkich policjantów i zgromadzonych gości na wspólną Wigilię, którą przygotowała restauracja „Pod Czarnym Krukiem” z Lwówka Śląskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
635
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group