Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3568
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Podczas libacji chciała zabić konkubenta

Czwartek, 25 lutego 2016, 8:19
Aktualizacja: 8:26
Autor: EW–M
Jelenia Góra: Podczas libacji chciała zabić konkubenta
Fot. Archiwum
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze skierował do sądu okręgowego akt oskarżenia przeciwko 62–leniej mieszkance Jeleniej Góry Barbarze Cz., której zarzucono usiłowanie zabójstwa konkubenta. Do tego zdarzenia doszło 22 listopada ub. roku w mieszkaniu oskarżonej.

Tego dnia kobieta i jej konkubent od rana pili alkohol. W pewnym momencie mężczyzna oświadczył, że ją zdradza. Doszło do kłótni, po której… Barbara Cz. przyniosła kolejną butelkę alkoholu. Około godziny 19.00 pomiędzy kobietą i jej partnerem ponownie doszło do awantury. Tym razem powodem było podejrzenie, że mężczyzna w internecie ogląda materiały erotyczne. Podczas szarpaniny konkubent siedząc na wersalce odepchnął od siebie Barbarę Cz., która upadła na podłogę. Wtedy kobieta poszła do kuchni i wróciła z nożem. Zrzuciła partnera z wersalki i zadała mu kilka ciosów w okolice klatki piersiowej.

- Po tym zdarzeniu kobieta zawiadomiła syna, który w tym czasie przebywał w swoim pokoju informując go, że: „wbiła nóż pokrzywdzonemu”. Mężczyzna natychmiast telefonicznie zawiadomił pogotowie i policję. Dzięki niezwłocznie udzielonej rannemu pomocy medycznej udało się go uratować. Barbara Cz. podczas przesłuchania mówiła, że od momentu kiedy zaczęła pić razem z konkubentem alkohol niczego nie pamięta – informuje prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Ewa Węglarowicz-Makowska.

- Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze sąd zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za zarzucane jej przestępstwo grozi kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności – dodaje Ewa Węglarowicz-Makowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group