Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2485
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Pociąg waloński za darmo i dla wszystkich

Czwartek, 12 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 13 lipca 2007, 9:16
Autor: anzol
Kotlina Jeleniogórska: Pociąg waloński za darmo i dla wszystkich
Fot. Jelonka.com
Sprzeczne informacje o kursie składu na Lato Agatowe.

– Chcę wybrać się na Lato Agatowe do Lwówka. Napisaliście, że pociąg jest bezpłatny. Tymczasem w Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie poinformowano mnie, że wstęp do wagonów jest możliwy tylko za okazaniem specjalnych zaproszeń dla VIP-ów – zadzwoniła do nas Czytelniczka.

Takie doniesienia dementuje Tadeusz Dzieżyc, szef biura organizacyjnego Lata Agatowego w Lwówku Śląskim. – To nieprawda. Dlatego rozpowszechniamy informacje o pociągu, aby jak najwięcej ludzi mogło z niego skorzystać i przyjechać do Lwówka – powiedział nam T. Dzieżyc.

Specjalny skład połączy od piątku (13 lipca) do 15 lipca Szklarską Porębę i Lwówek Sląski. Wyruszy ze Szklarskiej Poręby o godz. 16. 05, z Jeleniej Góry – o 17. 21, a do agatowego miasta dotrze o 18. 16.
W drogę powrotną odjedzie z Lwówka o 23. 30. Pojedzie przez Jelenią Górę (00. 36) i skończy bieg w mieście pod Szrenicą o 01. 45. Organizatorzy zapewnili, że będzie się zatrzymywał na wszystkich stacjach.

Tegoroczne Lwóweckie Lato Agatowe zapowiada się bogato: będzie tradycyjna Giełda Minerałów i Wyrobów Jubilerskich, Parada Poszukiwaczy Skarbów, występy znanych zespołów (w tym Perfectu – piątek godz. 21. 30, Gangu Olsena oraz Kate Ryan – sobota od godz. 20. 30, a po koncertach – biesiada pod gwiazdami).

Sponsorami darmowego przejazdu Pociągiem Walońskim są: powiat jeleniogórski, miasta: Szklarska Poręba, Piechowice, Wleń oraz Lwówek Śląski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group