Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7641
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Po czwartej edycji turnieju tenisa dla dzieci i młodzieży

Niedziela, 2 października 2016, 9:05
Aktualizacja: 9:10
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Po czwartej edycji turnieju tenisa dla dzieci i młodzieży
Fot. Robert Czepielewski
Wczoraj (1.10) na kortach MOS–u przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze odbyła się cykliczna impreza, organizowana przez Akademię Tenisową Fun&Play w Jeleniej Górze. Była to już 4. edycja turnieju.

Pod koniec sezonu tenisowego zebrali się adepci najmłodsi, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tenisem oraz młodzież prezentująca spore umiejętności na korcie. Ponad 40 uczestników zostało podzielonych na pięć kategorii według wieku. Przeszło cztery godziny rywalizacji przyniosło zarówno smutek jak i głośne okrzyki zwycięzców.

Na korcie głównym odbyło się wręczanie nagród zwycięzcom i nagród pamiątkowych uczestnikom. Każde dziecko otrzymało pamiątkowe medale oraz dyplomy. Koordynator i trener Paweł Skoczek podkreślił duże zaangażowanie rodziców w organizację oraz przebieg turnieju.

- Impreza nabiera rozpędu z roku na rok, nie tylko w aspekcie sportowym, ale również organizacyjnym, a zaangażowanie rodziców podczas prac organizacyjnych jest nie mniejsze, niż ich pociech na korcie za co bardzo im dziękuję. Przy okazji chcę podziękować naszemu partnerowi i sponsorowi czyli Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportu w Jeleniej Górze oraz restauracji "Zielony Kredens" za ufundowaną znaczną ilość voucherów - powiedział Paweł Skoczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group