Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 3560
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: PiS na ostatniej prostej

Piątek, 23 października 2015, 16:09
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 października 2015, 12:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: PiS na ostatniej prostej
Fot. Przemek Kaczałko
– W niedzielę, 25 października, kluczowe dla Polski wybory. Apelujemy o liczny udział mieszkańców Jeleniej Góry, szczególnie prosimy o głosy na listę nr 1 (Prawa i Sprawiedliwości) oraz na najlepszego kandydata do Senatu z Jeleniej Góry – Krzysztofa Mroza – powiedział na wstępie dzisiejszej (23.10) konferencji prasowej, szef jeleniogórskich struktur PiS, Ireneusz Łojek.

- Mamy środowiska, które przeznaczają bardzo dużo środków finansowych na autopromocję, natomiast nie idzie za tym żaden pomysł programowy. To jest kampania wizerunkowa idąca w dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych – ocenił I. Łojek. - My uważamy, że należy być przede wszystkim programowym, a nie wizerunkowym i nasze nakłady na kampanię były skromne – dodał szef jeleniogórskiego PiS-u.

- Mamy dwóch kandydatów ze środowiska Platformy Obywatelskiej, jeden popierany przez Grzegorza Schetynę, drugi to oficjalny kandydat PO. Jest szansa przy podziale tych głosów, aby wybrać z naszego okręgu kandydata nie będącego z Platformy Obywatelskiej – powiedział Krzysztof Mróz. - My nie zrobimy takiego numeru jak cztery lata temu PO, że przywiozła na kilka tygodni przed rejestracją list w teczce Józefa Piniora, który obiecywał w Jeleniej Górze drugie Davos i po czterech latach nie rozliczył się ze swoich obietnic, tylko pojechał do Wrocławia stamtąd startować – przypomina kandydat PiS-u do Senatu. - Jak zostanę senatorem, to otworze tu biuro, będę tu mieszkać i starać się przez cztery lata ciężko pracować, zabiegać o interesy Jeleniej Góry w Warszawie – kontynuuje K. Mróz.

Charyzmatyczny radny Rady Miejskiej Jeleniej Góry odniósł się również do naszej dzisiejszej publikacji ws. odpowiedzi prezydenta na temat przyjęcia ewentualnych uchodźców. - Media piszą, że ponad 90 proc. samorządów na Dolnym Śląsku sprzeciwia się przyjęciu imigrantów. Niestety, prezydent Jeleniej Góry nie powiedział kategorycznie – nie, tylko chce informacji. Uważam, że Jelenia Góra jest kompletnie nieprzygotowana na przyjmowanie imigrantów niezależnie od warunków, bo po pierwsze są to imigranci ekonomiczni, a po drugie nie mamy mieszkań. W Jeleniej Górze jest ok. 800-900 osób oczekujących na mieszkania socjalne – stwierdził Krzysztof Mróz. - mImigrantom trzeba pomagać, ale to są zadania władz centralnych – dodał kandydat do Senatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group