Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5918
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

PiS na ostatniej prostej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 października 2015, 16:09
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 października 2015, 12:36
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
– W niedzielę, 25 października, kluczowe dla Polski wybory. Apelujemy o liczny udział mieszkańców Jeleniej Góry, szczególnie prosimy o głosy na listę nr 1 (Prawa i Sprawiedliwości) oraz na najlepszego kandydata do Senatu z Jeleniej Góry – Krzysztofa Mroza – powiedział na wstępie dzisiejszej (23.10) konferencji prasowej, szef jeleniogórskich struktur PiS, Ireneusz Łojek.

- Mamy środowiska, które przeznaczają bardzo dużo środków finansowych na autopromocję, natomiast nie idzie za tym żaden pomysł programowy. To jest kampania wizerunkowa idąca w dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych – ocenił I. Łojek. - My uważamy, że należy być przede wszystkim programowym, a nie wizerunkowym i nasze nakłady na kampanię były skromne – dodał szef jeleniogórskiego PiS-u.

- Mamy dwóch kandydatów ze środowiska Platformy Obywatelskiej, jeden popierany przez Grzegorza Schetynę, drugi to oficjalny kandydat PO. Jest szansa przy podziale tych głosów, aby wybrać z naszego okręgu kandydata nie będącego z Platformy Obywatelskiej – powiedział Krzysztof Mróz. - My nie zrobimy takiego numeru jak cztery lata temu PO, że przywiozła na kilka tygodni przed rejestracją list w teczce Józefa Piniora, który obiecywał w Jeleniej Górze drugie Davos i po czterech latach nie rozliczył się ze swoich obietnic, tylko pojechał do Wrocławia stamtąd startować – przypomina kandydat PiS-u do Senatu. - Jak zostanę senatorem, to otworze tu biuro, będę tu mieszkać i starać się przez cztery lata ciężko pracować, zabiegać o interesy Jeleniej Góry w Warszawie – kontynuuje K. Mróz.

Charyzmatyczny radny Rady Miejskiej Jeleniej Góry odniósł się również do naszej dzisiejszej publikacji ws. odpowiedzi prezydenta na temat przyjęcia ewentualnych uchodźców. - Media piszą, że ponad 90 proc. samorządów na Dolnym Śląsku sprzeciwia się przyjęciu imigrantów. Niestety, prezydent Jeleniej Góry nie powiedział kategorycznie – nie, tylko chce informacji. Uważam, że Jelenia Góra jest kompletnie nieprzygotowana na przyjmowanie imigrantów niezależnie od warunków, bo po pierwsze są to imigranci ekonomiczni, a po drugie nie mamy mieszkań. W Jeleniej Górze jest ok. 800-900 osób oczekujących na mieszkania socjalne – stwierdził Krzysztof Mróz. - mImigrantom trzeba pomagać, ale to są zadania władz centralnych – dodał kandydat do Senatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz

~W ostateczności 23-10-2015 17:32
Liczę na to, że jednak Opatrzność zlituje się nad naszą umęczoną Kotliną i PiS nie wygra. Chociaż z drugiej strony jeśli Pan Bóg postanowił jednak ukarać mieszkańców Kotliny to lepiej by było, by był to radny Mróz niż kapciowy Protasiewicza. Pan Mróz co prawda zadaje mnóstwo zbędnych pytań i tym zamęcza słuchaczy, ale może rozrusza znudzonych łaskawym pełnieniem swoich obowiązków przez resztę senatorów.
~ 23-10-2015 18:09
Partia psychopatow chorych na koryto i wladze. A gdzie szacunek dla oszukanej ludnosci? Jesli PIS sie nie sprawdzi? Co wtedy? Co powiedza Macierewicz i Kaczynski? Raz juz opuscili statek podczas sztormu i znowu ida po kase? Oki po trzy tysiaczki na miesiac i niech pokaza jak rzadzic za grosze ktore maja utrzymac ludzi pracy za 1700zl.
~średniowieczewraca 23-10-2015 18:46
Nie chcę was straszyć ale prawdopodobnie w poniedziałek obudzimy się w IVRP,szkoda Polski.
~ 23-10-2015 18:52
PiS jest jedyną partią, która ma odpowiednie kadry mogące zapewnić wzrost gospodarczy i co za tym idzie płac. PO miała takie kadry ale została opanowana przez gangsterów co na ostatnich nagraniach Tusk (kierownik) sam przyznał podczas rozmowy w samolocie, gdy odlatywał do Brukseli. Partia KORWiN proponuje totalny chaos i anarchie po których ma się wyłonić się nowy wspaniały ustrój, co jest prawdopodobne. Jak ktoś lubi ryzyko i ma odłożone spore oszczędności to może głosować na KORWiNA. Nowoczerska to Balcerowicz odpowiedzialny za likwidacje przemysłu i dzięsiątek tysięcy fabryk w całej Polsce plus ideologia Wyborczej. Trzeba szaleńcem albo .ydem by na nich głosować.
~Betonowy PiS 23-10-2015 19:06
PiS jest jedyna partią, która doprowadzi do budowy państwa wyznaniowego. Dodatkowo PiS będzie pilnował, byśmy nie mogli korzystać z wolności i demokracji. A najgorsze, że nie ma człowiek gdzie uciec przed moherami i głupimi ekonomistami.
~do 18:52 23-10-2015 19:10
Człowieku chyba kpisz,jaki wzrost gospodarczy?Tematem numer jeden będą pomniki,rocznice,miesięcznice,teorie spiskowe,rozliczanie i kłótnie z opozycją i sąsiadami.Przejżysz na oczy jak yaro z antonem pokaże swoje prawdziwe oblicze po wyborach.Az dziw że tylu naiwniaków w tym kraju drugi raz daje się nabrać na 4rp.
~ 23-10-2015 19:34
PiS w Sejmie. Pokój w Senacie!
~ 23-10-2015 19:53
głos na PIS głosem zmarnowanym.
~do 18.52 . 23-10-2015 20:01
Czy to nie dziwne, że na Dudę głosowali głownie niewykształceni i rolnicy? Tylko oni łykają tani populizm PISu, w jeleniej nikt się na to nie nabierze, niestety wschód Polski....to masakra, ludzie, któzy myślą, że jak PIS dojdzie do władzy i to sypnie socjalem, no way, rozczarowanie rzdami PISu będzie brdzo szybkie (zreszta podobnie jak 10 lat temu). Ja już wolę stare, sprawdzoen PO (nawet z ich wadami), sa przynajmniej obliczalni i na pewno gwarantują demokrację i iberalizm, a także dobre postrzeganie na zachodzie. Pozdr
~adaśś 23-10-2015 20:09
Głosujcie na młodych, mądrych i nie głupich.......takich w PISie nie znajdziecie.....
~Piłkarz 23-10-2015 20:16
Obecny stan podsumowałbym tak: PO to teraz trochę taki Messi bez formy,a PIS to taki Rasiak w formie. Ja wolę Mes...ego, w końcu forma przyjdzie.POzdr
~fan sekty po 23-10-2015 20:42
Platforma Obywatelska - partia której popularność budzi moje zdumienie. Jak po ośmiu latach rządów nieudaczników, aferzystów, chamów, głupków i obciachowców, ktokolwiek chce jeszcze na nich głosować?
~fan sekty po 23-10-2015 20:47
Przez 8 lat nierządu PO - PSL, zniszczyli rozkradli i sprzedali wszystko co było możliwe. Teraz PO 8 latach "rozboju" chcą naprawiać Polskę, chyba im się w głowach poprzewracało, komu Kopacz chce "kity" wciskać ? chyba lemingom bo każdy inny widzi ten syf i 5 metrów mułu co nam PO - PSL zafundowały. Tysiące afer, gdzie zrabowano miliardy, tysiące przekrętów w czasie budowy najdroższych autostrad i stadionów na świecie, prawie 500 miliardów nowego długu ( nie do spłacenia) prawie 100 miliardów długu ukrytego za PO w funduszach drogowych zadłużeniu szpitali i innych instytucji. Demontaż OFE i kradzież 150 miliardów naszych pieniędzy ( ustawa mówi wyrażnie ,że są to środki dziedziczone na rzecz rodziny ) . Sprzedanie za grosze wszystkiego, Polak jest wyrobnikiem za michę strawy na rzecz zacho
~wolna Polska 23-10-2015 20:48
Precz z PO
~Do Fan sekty 23-10-2015 20:57
A więc porównajmy: Za PO pbudowały się autostrady, orliki, stadiony, łagodnie przeszliśmy tez przez kryzys światowy, a co za PISu bylo: 7km autostard....żenua...PO nie jest idealna ale lata świtlne przed PISem. A ty Fanie seky PIS trochę ochło bo CI jeszcze jakaś żyłka pęknie ;)
~fan sekty po 23-10-2015 21:16
premier ogłosiła "jeśli PiS dojdzie do władzy to Polska cofnie się o 500 lat". Ok, to patrzymy. Rok 1515. Polska jest jedną z europejskich potęg, państwem o sprawnie działającym republikańskim ustroju. Wzorem dla sąsiadów i krajem otoczonym przyjaciółmi. Bo wrogowie już dostali łomot po którym przestali być wrogami lub przestali istnieć. Państwem u progu wielkiej kulturalnej, politycznej i ekonomicznej ekspansji. Ta ekspansja nawet nie była militarna, bo nie musiała być.
~fan sekty po 23-10-2015 21:20
20;57 milusi ty mój 2 lata rządu Pis a 8 lat złodziei myśl jak POtrafisz...Damy rade Powsadzać złodzieji z Po do ancla.................
~fan sekty po 23-10-2015 21:49
http://cnotliwyaretino.salon24.pl/675785,do-zastraszonych-pis-em-odwagi
~fan sekty po 23-10-2015 21:53
Kto pamięta WSZYSTKIE podwyżki podatków, jakich dokonala Platforma Obywatelska? Ja się nie podejmuję wyliczyć wszystkich, ale z pewnością warto przypomnieć podwyżkę stawek VAT, podniesienie składki zdrowotnej, obniżenie zasiłku pogrzebowego, zamrożenie progów podatkowych .... No, i oczywiście droższy prąd dzięki "sukcesowi" Donalda Tuska podczas poprzednich negocjacji klimatycznych. Identyczny był to sukces, jak obecnej premier. A przecież mamy jeszcze zajumanie pieniędzy z OFE i podwyższenie wieku emerytalnego, co też jest formą okradania Polaków.
~jelonek_4 23-10-2015 22:00
Charyzmatyczny radny ?!!!!!. Raczej wierny partyjniak. To zalosne jak ktos pisze takie bzdury. Samochwala w kacie stala i o Mrozie w samych pochwalach sie wypowiadala.Kpina z ta charyzma. Radny Szymanski juz ma jakas charyzme a nie Mroz. Generalnie jestem za PIS i prawica ale reprezentacja PIS z naszego regionu poza p. Machalek i Witek to nieporozumienie. Brak wlasnie ludzi z charyzma doswiadczeniem i wiedza. Juz lepiej Na Nowoczesna Kukiza i Korwin. Glosujcie nie na stare partie ale na nowe.
~adaśś 23-10-2015 22:37
Stare już było...czas na zmiany !!! Tylko Nowoczesna lub Partia Razem.....PIS i PO do wora i do jeziora...
~bogusz 23-10-2015 23:04
PiS to najgorsze, co może nas spotkać. Zaczną od zmiany ustroju tak, żeby nikt ich nie mógł ruszyć. A wtedy zacznie się prawdziwy reżim jednej partii. Zapomnijcie o jakiejkolwiek wolności słowa. Wyrzucą nieprzychylnych dziennikarzy i media będą podporządkowane tylko im. Jako "prawdziwi" katolicy narzucą nam swoje zadnie we wszystkich dziedzinach życia - co nie mieści się w ich światopoglądzie będzie całkowicie zabronione. Polska cofnie się do średniowiecza. To będą czarne lata na kartach współczesnej historii. Cieszmy się wolnością, póki jeszcze ją mamy.
~kk 26-10-2015 11:34
Dosc chamstwa z tej bandyckiej PEŁO
~ 28-10-2015 14:41
By nam Czlonkom PIS i KLEROWI zylo sie lepiej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group