Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 3265
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pijany mechanik rozbił auto klienta

Wiadomości: REGION
Sobota, 28 lutego 2009, 8:28
Aktualizacja: 8:50
Autor: TEJO
Miał naprawić samochód, ale go uszkodził. Wcześniej upił się i postanowił pojazdem klienta pojechać po części. Mowa o mechaniku, któremu teraz grozi kara do dwóch lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Lubaniu. Policjanci miejscowej drogówki otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że kolizję drogową spowodował 38-letni mężczyzna. Sprawcy bardzo zależało aby pokrzywdzony nie powiadamiał o tym fakcie policji. Zależało mu do tego stopnia, że doszło między mężczyznami do ostrej wymiany zdań. Zdenerwowany sprawca oddalił się z miejsca stłuczki.

Pokrzywdzony natychmiast o zdarzeniu powiadomił policję, a funkcjonariusze bardzo szybko, kilka ulic od miejsca zdarzenia, zatrzymali sprawcę kolizji drogowej. Wtedy też okazało się, dlaczego mężczyzna uciekł. Podczas kontroli funkcjonariusze stwierdzili, że czuć od niego woń wódki. Przeprowadzone badanie wykazało u niego ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Dodatkowo kierował pojazdem wbrew orzeczonemu zakazowi sądowemu. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna w samochodzie, którym kierował, miał wykonać naprawę. Potrzebne były części do auta, więc postanowił pojechać do miasta po zakupy. Nietrzeźwy mechanik trafił do policyjnego aresztu.

Przed sądem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz za niestosowanie się do wyroku sądowego

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz

~ 28-02-2009 8:39
Powinno byc z 10 lat... co to musi byc za mul...
diablica 28-02-2009 10:36
kompletny bezmózg...
~p 28-02-2009 11:15
i prace społeczne, bedziemy utzymywać kolejnego darmozjada..
~ago od kosmosu 28-02-2009 11:58
do Autora postu z 28-02-2009 08:39 | ~ | Nie przesadzasz trochę z tą ilością lat? Co do "mądrości" tego człowieka to uważam to samo co Ty.
~bozydar 28-02-2009 12:33
a jak mial naprawic jak nie mial czesci? :) a pojechal tym autem zeby nie zapomniec do jakiego auta mial te czesci kupic :)
piipi 28-02-2009 12:58
..mamy roznych *mezczyzn i to PROBLEM !.Jedni chetnie dobieraja sie do "bioder",a inni do cieplej buteleczki !.
kwakwa 28-02-2009 15:38
...najlepiej go zastrzelić przy próbie cieczki, będzie szybciej, taniej i kolejny temat na artykuł w jelonce...
~ZABOBRZANIN 28-02-2009 18:11
Oby nie jeździl szybko koło salonu RENAULT Dzięciołowski bo panowie niebiescy i pogranicznicy wsadzili do masztu fotoradaru bebechy wzywające do stawiennictwa niebawem po odbiór za pokwitowaniem przepięknych fotek z punktami i mandatami... Pozdrawiam zmotoryzowanych !
HAVA_NAGILA 28-02-2009 19:25
Pieknie , jak w filmie rysunkowym . Jak ja sie ciesze , ze moje auta naprawiaja trzezwi mechanicy . Skad wiem , ze trzezwi ? Bo oni nie sa Polakami .
~Maślana 28-02-2009 20:39
dajcie spokój przecież gość nie jechał na dyskotekę tylko po części do samochodu.Mógł zostać w domu i pić na spokojnie ale musiał robić swoje.
rymcycymcy 28-02-2009 20:52
Funkcjonariusze mieli wyjątkowego nosa ! Wyczuć alkohol, to pestka ...ale określić jego rodzaj po zapachu wyziewów to mistrzostwo świata ;) Może to wyczuł ten niższy, co lata z językiem na wierzchu i merda ogonem jak coś wykryje ? ;)))
~ago od kosmosu 28-02-2009 22:07
do HAVA_NAGILA . I po co to obrażanie naszego narodu? Żydzi także bywają pijakami. Każdy naród ma jakieś zakały. Twój też nie jest święty. Ty sam też nie jesteś święty. Za każdym razem zioniesz nienawiścią, gdy wchodzisz na to forum. Wbrew swojemu nickowi. Ty go przeinaczasz i wykrzywiasz. Ten nick wykorzystywany przez Ciebie znaczy na tym forum zupełnie co innego niż naprawdę. I to inne znaczenie to Ty mu nadałeś. Ty jesteś "bądźmy ponurzy i szerzmy nienawiść", a nie żaden "hava nagila". Wstydź się swojej nienawiści. Co Tobie Polacy zawinili? I po co wchodzisz tutaj, jeżeli nas tak nienawidzisz? Po to aby kalać nienawiścią to forum?
~ruina 28-02-2009 23:10
do ~ago od kosmosu. aleś ty.... (nie dokończę bo mnie usuną z forum). pozdrawiam.
~odas 1-03-2009 10:30
normalnie niedługo będę bał się pojechać do jakiegoś normalnego mechanika ! xd Dobrze, że sam sobie naprawiam .. ; )
~gosciu 1-03-2009 11:55
http://www.youtube.com/watch?v=ogHCO3vzN8g ten był lepszy:DD
HAVA_NAGILA 1-03-2009 13:56
~ago od kosmosu 1-03-2009 16:58
:-)
HAVA_NAGILA 1-03-2009 18:50
HAVA_NAGILA 1-03-2009 18:55
To o was Polakach z www.onet .......Nadużycia policji, przepełnione więzienia, korupcja, nieskuteczne sądownictwo, zbyt wolne zwracanie zagrabionych majątków, łamanie prawa do prywatności, antysemityzm, rasizm i brak tolerancji wobec homoseksualistów. To nie Białoruś, Uzbekistan czy Chiny. Tak Polskę opisuje w swoim najnowszym raporcie amerykański Departament Stanu - informuje tvp.info. Departament Stanu USA co roku ocenia jak przestrzegane są prawa człowieka na świecie. W tym roku Amerykańscy dyplomaci ocenili, że "polski rząd generalnie przestrzega praw człowieka, ale." i w tym miejscu padają zarzuty z których wynika, że jest zupełnie inaczej. Mowa jest m.in. o niewłaściwym zachowaniu i brutalności policjantów. Amerykanie przypominają że w 2007 r. odnotowano w Polsce 6184 przypadków nadużyć ze strony policjantów. Dokument zwraca też uwagę na przepełnione areszty i więzienia oraz wynikające z stąd skargi od więźniów. Raport podkreśla, że jednym z powodów przepełnienia polskich więzień jest nadużywanie przez sądy aresztu przedprocesowego. Systemowi sądownictwa wytknięto także to, że jest niesprawny i brak mu zaufania publicznego. W dokumencie jest również mowa o skandalach korupcyjnych na wysokich szczeblach władzy (np. przy przetargach publicznych). - Rząd nie wprowadza skutecznie w życie przepisów antykorupcyjnych. Panuje przekonanie, że korupcja jest akceptowana zarówno w sferach rządowych, jak i w samym społeczeństwie - czytamy w raporcie. Kolejnym przewinieniem Polski, jest według Departamentu Stanu USA, powolne zwracanie majątków zagrabionych w czasach PRL. Zauważono jednak, że w naszym kraju trwają prace nad prawem, które uregulują te kwestie. Dokument zauważa też, że polskie władze łamią prawo obywateli do prywatności korespondencji. Amerykanie jako przykład podają system skanujący charakter pisma zainstalowany na sortowni pocztowej w Poznaniu na zlecenie ABW. Raport przyjrzał się też wolności mediów, zwrócono uwagę na różne przepisy prawne, które ja ograniczają. Jednocześnie USA wskazało na nadużycia samych dziennikarzy - podano przykład Radia Maryja, któremu zdarza się propagować treści antysemickie. Na końcu zwrócono uwagę na prawa kobiet i mniejszości. Raport podkreśla, że ciągle wielkim problemem pozostaje przemoc domowa. Dokument zauważa, że jednocześnie niedoszacowaną kwestią jest molestowanie seksualne kobiet w pracy. W tym kontekście raport jako przykład podaję sprawę seksafery w Samoobronie i skandalu z udziałem prezydenta Olsztyna Czesława Małkowskiego oskarżanego przez byłe pracownice o molestowanie. Raport wylicza też przypadki ataków rasistowskich w Polsce. Pozdrowienia ........z lepszego Swiata
~ago od kosmosu 1-03-2009 21:55
Hava_Nagila, a w Twoim kraju wszystko dobrze? Bo te rzeczy co opisano w raporcie dzieją się również w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka dużo przedstawicieli Twojego Narodu. Nie jest tam wcale wspaniale. Nigdzie zreszta nie jest. Takie jest życie. Ty zobacz, jakie rzeczy dzieją się w tych Stanach Zjednoczonych. Myślisz, że tam jest wspaniale? To się mylisz! Tam to dopiero jest rasizm i przemoc. W dużych miasta są całe dzielnice przemocy. A do niedawna było niewolnictwo, którego w Polsce nie było nigdy. Co do rasizmu - nie słyszałeś o ku klux klanie? I gdzie to on niby były te płonące krzyże i białe kaptury? Nad Wisłą i Odrą? To w Twoich wspaniałych Stanach te dantejskie sceny się odbywały. Korupcja także nie ominęła tego wspaniałego kraju. A seksafery? A to przypomnij sobie s...xaferę z udziałem samego prezydenta amerykańskiego! Bo w Polsce to te osoby od seksafer zostały napiętnowane i zdjęte ze stanowisk, a jeden nawet siedzi w więzieniu. Natomiast proces tamtejszego prezydenta to była zwykła parodia!!! I jego pozostawiono na stanowisku. I cały świat o tym wie. Pozdrowienia ... ze zwyczajnego Kraju, ale naszego. A gdzie jest Twój kraj? Bo nie przypominam sobie, abyś kiedykolwiek go wymienił.
HAVA_NAGILA 3-03-2009 0:14
~ 3-03-2009 17:31
:-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group