Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8900
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: „Perła Karkonoszy w oczach młodych artystów”

Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 14:08
Aktualizacja: 14:14
Autor: Ania
Mysłakowice: „Perła Karkonoszy w oczach młodych artystów”
Fot. Ania
To tytuł wystawy fotograficznej, której wernisaż odbył się w minioną sobotę w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach. W jej ramach prezentowane są najlepsze prace, które wybrano z kilkuset innych, wykonanych w ciągu trzech miesięcy.

Autorami fotografii są Agata Dobrowolska, Małgorzata Ptak, Edyta Cincio, Bartek Kosik, Bartek Drak, Kamil Chorągwicki, Kacper Madej, Rafał Szałek, Rafał Szynalski, Jacek Pawłowski i Grzegorz Truchanowicz. Goście, którzy przybyli na zorganizowaną przez twórców wystawę mogli także skosztować pysznych, domowych wypieków, które wykonały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mysłakowicach. Popołudnie umilał także wirtuoz gitary elektrycznej, Bartek Drak.
Wystawę podziwiali także przedstawiciele władz powiatowych i samorządowych Gminy Mysłakowice.

Obecny był m. in. Przewodniczący Powiatu Jeleniogórskiego, Zbigniew Jakiel. Ekspozycja będzie wystawiona do 7 września br. Można ją oglądać w godzinach od 8.00 do 19.00.

- Goście mogli również zobaczyć model Kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłakowicach wykonany przez Pana Zbigniewa Draka. - mówi Grzegorz Truchanowicz, dyrektor GOK w Mysłakowicach. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wystawy.

12 września odbędzie się wernisaż drugiej części wystawy. Hitem tego dnia będą także szczęki wieloryba grenlandzkiego, które zostaną wyeksponowane w GOK w Mysłakowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group