Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5956
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pazura prawie jak święty

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 22 stycznia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Arkadiusz Piekarz
– Jestem męską szowinistyczną świnią i feministą – pół żartem, pół serio wyznał Cezary Pazura na łamach jednego z wydań Dziennika. W sobotę oklaskiwali aktora jeleniogórzanie.

Znany z charakterystycznych ról filmowych aktor wystąpił w Teatrze Jeleniogórskim im. Norwida jako… satyryk i kabareciarz w nowym programie estradowym pod hasłem BUT (czyli kabaret Bardzo Uniwersalnych Tematów).

– Ponieważ nie mieszam się do polityki, chciałbym skorzystać z moich obserwacji obyczajowych – wyznał Cezary Pazura, który zrzucił filmową maskę sfrustrowanego komisarza Sznajdera z serialu „Oficerowie” i spróbował (skutecznie) rozbawić jeleniogórzan.

Że Pazura zmienia „image” można się domyśleć po lekturze wywiadu, którego aktor – znany także z niezapomnianej roli Jurka Kilera w filmie „Kiler” udzielił Dziennikowi.

Prowadzący dotąd rozrywkowy tryb życia Pazura przyznał, że był chyba najdłużej służącym do mszy ministrantem (do 27 roku życia), nie ma nic przeciwko Radiu Maryja – bo jest demokracja, a swoją córkę posłał do szkoły katolickiej prowadzonej przez siostry zakonne nazaretanki, ponieważ sama tego chciała.
On sam rzucił palenie i od siedmiu miesięcy nie pije alkoholu.

Jednocześnie zdradził, że w tym roku zamierza zadebiutować w roli reżysera i nakręcić film chuligański (nowy gatunek). Czeka także na możliwość realizacji obrazu o księdzu Jerzym Popiełuszce.

Występ w Jeleniej Górze podobał się fanom Cezarego Pazury, choć za wejściówkę trzeba było dość słono zapłacić (40 złotych).
– Żyjemy w czasach "ciężkich" decyzji... Bo ciężko jest wydać pieniądze na bilet. Tym ciężej było mi zdecydować się na stworzenie nowego programu – napisał w zaproszeniu aktor.
Widać, że wysiłek nie poszedł na marne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Agnieszka 22-01-2007 16:13
Lubie jego "prymitywne",bardzo bezposrednie poczucie humoru oraz niewybrednosc w sposobie wyrazania sie na scenie.
~Ada 23-01-2007 13:14
A może jednak powinien wrócić do alkoholu. Może absynt? Przybyszewski pił, miał wizję i ma "Confiteora". A Pan Pazura nie pije i ma zanik poczucia humoru. Bo na wysiłek intelektualny brakowało mu zawsze sił. Radio Maryja, hmmm... też dla niewymagających...
~... to nie wypada 30-01-2007 7:18
wszyscy święci sie na starość stają. Inni faceci w tym wieku kupuja porsche i zaczynaja grac w tenisa ale Pan Czarek juz chyba ma ten etap za sobą...ALE nie możemy pozwolic aby Pan Czarek nakręcil film! Chyba że dokument o Rydzyku... jeszcze ktoś kino dogmy w Polsce zrobi bo po dlugim piciu to reka lata... lece! narka!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group